Sekret damy

Cykl: Malloren (tom 6)
Wydawnictwo: BIS
A lady's secret
romans historyczny

Kiedy Robin Fitzvitry, przystojny hrabia Huntersdown, spotyka we francuskiej gospodzie miotającą przekleństwa młodą zakonnicę, nie może oprzeć się pokusie rozwikłania zagadki tajemniczej mniszki. W nadziei, że towarzystwo umili mu nudną podróż z Wersalu, znany ze swojej słabości do kobiet i przygód hrabia obiecuje zabrać ponętną siostrę Immaculatę do Anglii. Petra d'Averio nie jest naprawdę...

Petra d'Averio nie jest naprawdę zakonnicą, choć istotnie spędziła kilka lat w klasztorze, razem ze swoją owdowiałą matką. Po śmierci matki znalazła się w strasznym niebezpieczeństwie, przed którym tylko jedna osoba jest w stanie ją ochronić - jej prawdziwy ojciec, angielski lord, który nie wie o jej istnieniu.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Magdalena | 2014-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2014

Sympatyczna książka, dobrze się czytało. Początek bardzo mi się podobał, później jakoś tak akcja zwolniła, ale końcówka była bardzo dobra. Niektóre teksty były rewelacyjne np. "matki tak łatwo nie da się zwolnić" ;-).

PatrycjaL | 2016-07-24
monikacik | 2016-05-20