Na skraju pożądania

Tłumaczenie: Anna Pajek
Cykl: Klub Niezdobytych (tom 7)
Wydawnictwo: BIS
The Edge of Desire

Tylko jeden członek Klubu Niezdobytych pozostał kawalerem, Christian Allardyce, szósty markiz Dearne. Niespodziewanie jednak dostał list od lady Letitii Randall i wtedy jego świat wywrócił się do góry nogami. Pamiętał bowiem dzień, w którym musiał ją opuścić, by służyć królowi oraz krajowi. Nie zapomniał smaku jej ust, lecz nie spodziewał się, że kiedykolwiek ją jeszcze zobaczy. Teraz lady Letitia zwraca się do niego o pomoc, a Christian wie, że nie potrafi oprzeć się tej prośbie. Letitia uważa, że Christian ją opuścił, kiedy najbardziej go potrzebowała, niechętnie więc prosi go o przysługę. Obiecała sobie jednak, że oczyści imię brata, choćby miała posłużyć się każdą dostępną bronią - nawet gdyby to oznaczało, iż będzie musiała uwieść byłego kochanka.

źródło opisu: Wydawnictwo Bis, 2009

| 2013-10-10
Przeczytana: sierpień 2013

Doskonały wątek kryminalny. W żadnej innej książce Laurens chyba nie postarała się tak bardzo, aby wszystko miało ręce i nogi. W tym przypadku można się wręcz pokusić o stwierdzenie, iż miłość stanowi tło, element spajający całą historię.

Kasia W-ka | 2013-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2013

Super!!! Trzymająca w napięciu od początku do końca, trudno się od niej oderwać!

Anna Baj | 2016-09-23
goska1318172 | 2016-09-09