Szczęśliwa. Kochana. Niezależna. Sztuka budowania udanego związku

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Szczęśliwa. Kochana. Niezależna. Sztuka budowania udanego związku
poradniki

Być może doczekamy się czasu, gdy inteligencja relacji będzie przedmiotem obowiązkowym w szkołach- na razie jednak nikt nas nie uczy jak budować szczęśliwe związki. Czasem ciężko jest zrozumieć samą siebie a co dopiero jeszcze drugiego człowieka, który dzieli z nami życie. Większość z nas nie potrafi skutecznie „zarządzać związkiem” i wierzy, że „wszystko samo się poukłada”. Tymczasem po...

Tymczasem po pierwszym etapie relacji, w którym wszystko ocieka fascynacją i namiętnością , następuje życie codzienne, które niektórzy nazywają „szarym”, bo nie wiedzą, że mają ogromny wpływ na swój związek i jego jakość.

Celem tej książki jest przeprowadzić Cię przez osiem aspektów udanej relacji i przede wszystkim uświadomić Ci jak wielki wpływ masz na swoje życie miłosne. Jest to praktyczny poradnik, co oznacza, że od piątego rozdziału, będą Ci towarzyszyć ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła od razu wdrażać nową wiedzę w swoje życie. Odpowie ona także na najczęstsze problemy kobiet w związkach, takie jak:

-Jak poczuć się atrakcyjna sama ze sobą?

-Co zrobić, aby poprawić jakość życia seksualnego?

-Jak komunikować się w związku, aby się rozumieć?

-Jak radzić sobie z kryzysem w związku?

-Jakie są potrzeby kobiet i mężczyzn w związku?

-Jak pracować z negatywnymi przekonaniami dotyczącymi związku?

-Jak znaleźć czas na dbanie o związek?

- Jak pracować z uzależnieniem od Partnera?

-Jak pokochać samą siebie?

Zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, temat związków jest niezwykle popularny i można znaleźć setki książek , napisanych przez różnych autorów i przedstawiających ich różne podejścia w tym temacie. Dlatego też, Sztuka budowania udanego związku, została napisana tak, aby zawierała odpowiedzi na pytania, które trudno znaleźć w innych książkach.

Wiele poradników psychologicznych podkreśla, jak ważna jest, w tworzeniu szczęśliwego związku, relacja z samą sobą. Mało który natomiast pokazuje, w jasny i konkretny sposób, jak to zrobić. Ten ebook dostarczy Ci pięć kluczy, z których możesz korzystać od razu po ich przeczytaniu, aby pokochać i zaakceptować samą siebie.

Otrzymasz także odpowiedź na pytanie Jak to działa, że nasze myśli i przekonania kształtują nasz związek. Na tym założeniu oparta jest cała książka, więc znajdziesz w niej cały rozdział, który w jasny i rzeczowy sposób, wyjaśni Ci to założenie.

Książka zawiera także szereg technik pracy z własnymi przekonaniami dotyczącymi związków, oraz praktyczne wskazówki dotyczące wprowadzania zabawy, romantyzmu i namiętności w stałym związku.

źródło opisu: https://www.e-bookowo.pl/debiuty/szczesliwa-kochana-niezalezna.html

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl/debiuty/szczesliwa-kochana-niezalezna.html

EwaKwiatkowska | 2017-01-06
Przeczytana: 04 stycznia 2017