Zakazane zabawy

Cykl: Malloren (tom 3)
Wydawnictwo: BIS
Something wicked
miłość, uczucia

Przebrana za piękną tajemniczą Francuzkę, lady Elfled Malloren namawia swoją szwagierkę Amandę na wyprawę do Vauxhall, gdzie jak co roku odbywa się huczny bal maskowy. Spragniona przygód dama nie spodziewa się jednak, że podczas eskapady stanie oko w oko ze śmiercią, będąc mimowolnym świadkiem rozmowy spiskowców, planujących zamach stanu. Co gorsza, jednym ze zdrajców jest odwieczny wróg jej rodziny (a zarazem szwagier) hrabia Walgrave, zwany Fortem. Po pierwszej nocy spędzonej pod dachem hrabiego w przebraniu Lisette, Elfled, której cudem udaje się uciec, wciąż pozostaje pod urokiem hrabiego. Nie potrafi zapomnieć o mężczyźnie, którego nie wolno jej kochać. Jak pogodzi swój patriotyczny obowiązek z zakazaną namiętnością?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Agusia1313 | 2016-07-27