Modlitwy, które cię zmienią. Sekretna moc duchowego oddania

Okładka książki Modlitwy, które cię zmienią. Sekretna moc duchowego oddania Tosha Silver
Okładka książki Modlitwy, które cię zmienią. Sekretna moc duchowego oddania
2016-01-01
2016-01-01
Maciej Lorenc
duchowość modlitwa

Cudowna książka dla tych, którzy rozwijaja się duchowo!

Cudowna książka dla tych, którzy rozwijaja się duchowo!

Zaczęłam czytać i przeczytałam z ciekawości, jakie przesłanie zawiera ta książka i co jest tym, co tak naprawdę może mnie zmienić. Jest przecież na rynku tak dużo pozycji, których przesłaniem jest : co zrobić, aby do swojego życia przyciągnąć rozmaite rzeczy, jak zmienić swój świat na lepszy w jakiś magiczny sposób itp. , a tu niespodzianka : trzeba się modlić w odpowiedni sposób, by móc się zmienić. Właściwy sposób, to nie jakaś konkretna formuła, którą należy wypowiadać kilka razy na dzień i spodziewać się rezultatów - to ma być nowy sposób życia, życia, które staje się swoistą modlitwą w dosłownie każdej sytuacji naszego życia, w każdych okolicznościach i we wszystkich sprawach, nawet tych najbardziej przyziemnych. Modlitwa płynąca prosto z serca , będąca emanacja wszechogarniajacej miłości, z którą stanowimy jedno, może sprawić, że w życiu każdego z nas zaistnieja cuda.... Nie zawiodłam się na lekturze tej książki, i polecam gorąco każdemu poszukiwaczowi duchowych prawd.

• Przerwa na kawę
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Poradniki/ styl życia
  • Rok 2018
  • 🍃 Refleksje/ religia...

Dodaj cytat z książki Modlitwy, które cię zmienią. Sekretna moc duchowego oddania