Rok dobrych myśli. Kalendarz 2017

Seria: Rok Dobrych Myśli
Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
hobby
Beata-Chiara

Nowy, kolorowy kalendarz na każdy dzień roku. Nowe teksty, nowe rysunki, pozytywne myśli na każdy dzień, niezwykłe święta i festiwale, moje ulubione i zdrowe przepisy kulinarne oraz przepis na domowy chleb!
To będzie wspaniały rok!
Beata Pawlikowska

źródło opisu: Edipresse 2016

źródło okładki: zdjęcie autorskie

To już mój trzeci z rzędu kalendarz Beaty Pawlikowskiej. Uważam że w swojej kategorii są najlepsze, stąd też 10 gwiazdek- i co roku kupowany nowy kalendarz. Na każdy dzień mam całą stronę wolnego miejsca na zapiski, estetyczny- a nawet o wiele więcej, po prostu cieszący oko, z ciekawymi aforyzmami i małymi, zabawnymi rysunkami pióra Autorki. Na początku miejsce na podstawowe dane właściciela kalendarza (bez takich informacji jak np NIP czy nr dowodu ;) ) oraz skrócone kalendarze na dwa przyszłe lata, na końcu kilka pustych stron z kolorowym szlaczkiem na notatki. Po środku, w czterech miejscach- tak wyczekiwane przepisy Beaty Pawlikowskiej, z których moją uwagę przykuła kasza jaglana z warzywami (danie dietetyczne, które ja jadam na słodko- z miodem, rodzynkami, bananem, jabłkiem, i innymi owocami które mam pod ręką). Tutaj dodam, że czytałam opinie (nt. zeszłorocznego kalendarza), iż przepisów jest za mało- wd mnie jest akurat tyle ile trzeba, w przeciwnym razie byłby to kalendarz...

Magda | 2017-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2017

Cudowny kalendarz! Uwielbiam Beatę, jej myśli i żółte kartki ;) Rozpoczynanie dnia od pozytywnej myśli z kalendarzem jest dużo łatwiejsze. Dodatkowo dużo miejsca na zapiski, pokazane święta i kilka przepisów. Kalendarz idealny!

Asassini | 2017-01-07

bardzo fajne myśli na każdy dzień, inspirujące do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie natychmiast i motywujące do tego by dziennie robić choć mały krok w kierunku swoich celów.

Daria | 2017-05-21
Przeczytana: 01 stycznia 2017