Rok dobrych myśli. Kalendarz 2017

kalendarz 2017 Beata Pawlikowska rok dobrych myśli
hobby
Rok Dobrych Myśli
kalendarz 2017 Beata Pawlikowska rok dobrych myśli

Cudowny kalendarz! Uwielbiam Beatę, jej myśli i żółte kartki ;) Rozpoczynanie dnia od pozytywnej myśli z kalendarzem jest dużo łatwiejsze. Dodatkowo dużo miejsca na zapiski, pokazane święta i kilka przepisów. Kalendarz idealny!

bardzo fajne myśli na każdy dzień, inspirujące do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie natychmiast i motywujące do tego by dziennie robić choć mały krok w kierunku swoich celów.

Na półkach: , , , , ,

To już mój trzeci z rzędu kalendarz Beaty Pawlikowskiej. Uważam że w swojej kategorii są najlepsze, stąd też 10 gwiazdek- i co roku kupowany nowy kalendarz. Na każdy dzień mam całą stronę wolnego miejsca na zapiski, estetyczny- a nawet o wiele więcej, po prostu cieszący oko, z ciekawymi aforyzmami i małymi, zabawnymi rysunkami pióra Autorki. Na początku miejsce na...

• 2017
  • Kreatywne- do uzupełnienia (kolorowanki, kalendarze itp)
  • Książki Beaty Pawlikowskiej
  • Moja biblioteczka