Okładka książki Sekretny język kotów

Sekretny język kotów

papier
joly_fh
6,67 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Doskonałe poradniki, jak rozumieć naszego pupila oraz jak skutecznie i przyjaźnie go układać. Niezastąpione dla właścicieli i treserów. W skład serii wchodzą: Sekretny język kotów oraz Sekretny język psów.

źródło opisu: Wydawnictwo Buchmann, 2013

Opinie czytelników
Ensui-Szyszka | 2014-09-14
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 14 września 2014

Opisuje wiele kocich zachowań i pozwala spojrzeć na świat z perspektywy tych niezwykłych zwierząt.

Anna | 2014-09-15

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica