Naznaczona

Cykl: Struck (tom 2)
Wydawnictwo: Akapit Press
Stung
ew_cia

Szesnastoletnia Kate wie, jak zniknąć i zatrzeć po sobie wszelkie ślady. Tym razem stała się jednak mimowolnym świadkiem tragedii. Musi ukryć się przed niebezpiecznym gangiem, który śledzi każdy jej krok. Zadaniem Nathana jest działać w ukryciu i odnaleźć dziewczynę, zanim zrobią to przestępcy. Kiedy ścieżki tych dwojga krzyżują się, żadne nie jest przygotowane na uczucie, które spada na...

Zadaniem Nathana jest działać w ukryciu i odnaleźć dziewczynę, zanim zrobią to przestępcy. Kiedy ścieżki tych dwojga krzyżują się, żadne nie jest przygotowane na uczucie, które spada na nich, jak grom z jasnego nieba.

Czy mogą zaufać sobie na tyle, żeby ocalić się nawzajem?

Czy następny pocałunek będzie tym ostatnim?

źródło opisu: akapit-press.com.pl

źródło okładki: akapit-press.com.pl

Monika Szulc | 2017-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2017

Kate jest rozważna, jednak jeden błąd, jedna głupia decyzja i jedna niebezpieczna szajka gangsterów, rujnują jej szanse na normalne życie. Od tej pory ucieka, by ocalić życie, co jest nie lada wyzwaniem, tym bardziej, że nieustannie ktoś depcze jej po piętach. Nathan jest jednym z najlepszych uczniów i kiedy dostaje rozkaz odnalezienia zaginionej koleżanki, nie spodziewa się, że misja okażę się prawdziwą katastrofą. Czy Kate i Nathan zdołają ujść z życiem groźnym przestępcom, a delikatne uczucia, które połączą te dwójkę, przetrwają pod naporem strachu i zagrożenia?

Joss Stirling jest jedną z moich ulubionych autorek książek młodzieżowych. Pisze bardzo przyjemnie, jej powieści są oryginalne, wątki miłosne prowadzone z pasją, a bohaterowie zaskakują temperamentem i odwagą. Wszystkie jej historie są lekkie, czyta się je z szybko, a ja to po prostu uwielbiam. „Naznaczona” nie jest wyjątkiem, tylko potwierdzeniem reguły, więc każdy fan literatury młodzieżowej i lekkiego, młodzieńczego...

Marta | 2017-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2017

Joss Stirling jest jedną z moich ulubionych pisarek już od dobrych kilku lat. Cieszę się, że poznałam ją dzięki blogowaniu, ponieważ darzę ją przy okazji pewnym sentymentem. Dlatego jeszcze większą radością napawają mnie informacje o wydawaniu jej nowych książek i szansa, że mogę rozsławiać świetne historie spod jej pióra.

Dokładnie tak samo było z „Naznaczoną”, obok której nie mogłam przejść obojętnie. Historia ta należy do cyklu o młodych, uzdolnionych detektywach. Nie narzekam, ba!, za każdym razem, kiedy pomyślę o tej serii jestem niebywale podekscytowana nadchodzącą przygodą. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że opowieść o Kate i Nathanie będzie tak smutna, a może raczej szokująca? Zazwyczaj książki Stirling są utrzymywane w pogodnej atmosferze, a jednak tutaj nie obyło się bez smutku i przygnębienia trawiących głównych bohaterów, co utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że autorka potrafi poruszać...

Secret | 2017-03-26
Przeczytana: 24 marca 2017

Książka jest okropna, słaba, nudna i bezsensowna, głupia…
Ciekawa jestem, czy kiedykolwiek napiszę coś takiego o książkach Joss Stirling. To niebywałe jak łatwo można się wciągnąć w historię, nie żałując nawet sekundy spędzonej w jej świecie!
Książka jest świetna, ciekawa, lekka i pełna zwrotów akcji. Nie powiem, że jest nieprzewidywalna, ale jest za to tak cudowna, że wszelkie wady (jeżeli jakiekolwiek są) zostają przysłonięte przed całokształt.
Ja będę kontynuować serię i dalej sięgać po książki tej autorki.
Polecam :)

kruczek | 2017-03-20

Jestem właśnie świeżo po przeczytaniu „Naznaczonej” i wiecie co?
Ta książka to prawdziwy armagedon!!!
Ale nie taki negatywny – pełen zniszczeń i bólu czytelniczego żalu.
A raczej taki pozytywny – pełen emocji oraz nietuzinkowej magii wrażeń :)

I możecie mi wierzyć lub nie, ale „Naznaczona” potrafiła pochłonąć mnie doszczętnie nie tylko swoją niebanalną fabułą, ale i także swoją lekką nutką młodzieńcze miłości, która niezaprzeczalnie rozwala książkową nudę w drobny mak czytelniczego szczęścia.

Fabuła:

Jeśli chodzi o fabułę książki, to niewątpliwie zachwyciła mnie ona nie tylko swoją oryginalnością, ale i także swoją nietuzinkową magią wrażeń oraz emocji.
Dlatego też, „Naznaczona” oraz jej siostra „Wyklęta” okazały się dla mnie i mojego czytelniczego gustu, prawdziwym strzałem w dziesiątkę.
Dynamiczna akcja, nietuzinkowa miłość oraz mroczna tajemnica – to według mnie idealny pakiet niepowtarzalnej fantazji, który napełnia czytelnika ogromną dawką magii wrażeń i...

juleczka21 | 2017-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2017

Książki Joss Stirling czyta się bardzo szybko, miło spędzając czas. Akcja wciąga a bohaterowie oczarowują czytelnika. Ta książką jest niezwykła jak cała reszta - mimo, że można domyślić się co będzie dalej - czyta się ją z zapartym tchem. Joss Stirling jest jedną z moich ulubionych autorek a przy jej powieściach świetnie się bawię. Z przykrością muszę jednak przyznać, że w książce pojawiły się drobne błędy - zauważą je osoby, które czytały 1 część tej serii. Niektóre drobne zmiany można wybaczyć, jednak zmiana imienia jednego z bohaterów jak dla mnie jest rażąca. Nie mam pojęcia czy jest to błąd w tłumaczeniu czy samej autorki ale jest to bardzo widoczne. Zastanawiam się, czy ktoś jeszcze zwrócił na to uwagę. Mimo wszystko książka dostaje ode mnie taką a nie inną ilość gwiazdek - trochę z przywiązania do autorki i do serii ale w dużej mierze dzięki niezwykłej historii i wciągającej treści :)

Groszkowa | 2018-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2018

Jest Świetna. Naprawdę świetna. Poza romansem jest tam również kryminał, chociaż trochę fikcyjny ale jednak. Trzyma w napięciu cały czas i czyta się ją z zapartym tchem obawiając się o dalsze losy bohaterki.
Polecam, nawet jeśli nie czytałaś/eś pierwszej części nie musisz się obawiać, jest trochę powiązana z nią ale nie do tego stopnia, żeby nie załapać o co chodzi :)

Spencer_xoxo | 2018-01-24
Na półkach: Książki 2018, Przeczytane

Bohaterowie: 8/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki: 8/10
Okładka: 9/10
Kreatywność: 7/10

Skylov | 2017-10-12

Uwielbiam Joss Stirling książki. Już nie mogę się doczekać przetłumaczenia Shaken ;D.

Sara23 | 2017-12-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 21 grudnia 2017

Uwielbiam wszystkie książki Joss Stirling, które do tej pory przeczytałam! Tym razem, no cóż.... Również się nie zawiodłam! Jak zawsze fantastyczna! Książka trafia do ulubionych i czekam z niecierpliwością na następną część 😍

isabel-35 | 2017-08-22
Przeczytana: 2017 rok

bardzo szybka akcja , trzyma w napięciu ...tylko czemu czegoś mi brakuje na początku serii..akcji wysłania bohaterki na misję