Błękit

Cykl: Blue (tom 1)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Blue
ew_cia

Najgorętsza historia lata! Poczuj wiatr we włosach i zapach słonej wody. Dla szesnastoletniej Iris surfing jest wszystkim. Kiedy na jej drodze staje przystojny i utalentowany surfer, życie dziewczyny nabiera zawrotnego tempa. Podczas niesamowitych wakacji Iris zatraca się w szalonym świecie Zeka i przeżywa namiętną miłość, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyła. Tylko czy Zeke na pewno...

Najgorętsza historia lata!
Poczuj wiatr we włosach i zapach słonej wody.

Tylko czy Zeke na pewno jest taki, na jakiego wygląda? Co skrywa jego tajemnicza przeszłość?
Co się stanie, kiedy Iris będzie musiała poddać próbie nie tylko swój surferski talent, ale i uczucia do Zeka?

źródło opisu: zielonasowa.pl

źródło okładki: zielonasowa.pl

zofiawkrainieksiazek | 2017-07-11

"Błękit" to typowa młodzieżówka. Napisana w lekkim stylu, wakacyjna historia o miłości, przyjaźni, wzlotach i upadkach z wysokimi falami w tle. Lisa Glass przedstawiła życie surfera ze wszystkimi zaletami i wadami. Wszyscy dążymy do doskonałości, a to wywołuje ogromny stres. Zeke popełnił w życiu kilka błędów, jednak odpokutował za to i znalazł swoją drogę do sukcesu. Iris odnalazła w sobie wolę walki o własne marzenia i uwierzyła, że wszystko jest możliwe.

"Najgorętsza historia lata"? O, tak! W książce znalazło się miejsce na trójkąt miłosny, wyzwania, a także chwile grozy! W niektórych momentach bałam się o los bohaterów! Opowieść utrzymana jest w ciepłym klimacie, czyniąc ją idealną lekturą na lato. Miłość, słońce, morze i plaża, czy może być coś lepszego? Czytając "Błękit" świetnie się bawiłam. Podobał mi się sposób w jaki bohaterowie odkrywali siebie, wytaczali swojemu życiu nową ścieżkę. Jestem pewna, że miłośnikom młodzieżówek przypadnie ta historia do...

Sandra Kaj | 2017-07-23

Książka jest lekka i bardzo szybko się ją czyta. Idealna na książkowego kaca ;) Jednak jak dla mnie zbyt.. nie wiem.. "cukierkowa". Wszystko tam było zbyt idealne :)

LubimyCzytać | 2017-07-04
sandrikshtp | 2017-07-22
Inwazja_Czytadełek | 2017-07-22
Gosia9101 | 2017-07-22
Patronaty tygodnia

II tom biografii Jana Karskiego, pasjonujący wielogłos o życiu w Hollywood i przezabawna poruszająca opowieść o ważnych wydarzeniach, które wywracają życie do góry nogami – to tylko niektóre z książek, które w najbliższych dniach ukażą się pod naszym patronatem. Sprawdźcie, jakie tytuły znajdziecie w księgarniach!