Królowie bourbona

Okładka książki Królowie bourbona J.R. Ward Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Królowie bourbona
J.R. Ward Wydawnictwo: Marginesy Cykl: Królowie bourbona (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Królowie bourbona (tom 1)
The Bourbon Kings
Marginesy
2017-02-02
2017-02-02
2015-07-28
Agnieszka Wilga (Lakatos)
literatura amerykańska namiętność powieść obyczajowa romans zabójstwo

Intrygi przy szklaneczce bourbona

Bardzo przyjemna książka. Uwielbiam pióro tej autorki.

Bardzo przyjemna książka. Uwielbiam pióro tej autorki.

Nie mój klimat, to taka infantylna obyczajówka. DNF

Nie mój klimat, to taka infantylna obyczajówka. DNF

Faktycznie, książka to trochę taka "Moda na Sukces" albo "Dynastia". Wszyscy głowni bohaterowie są piękni i bogaci, a jeśli nie bogaci to i tak piękni, każdy z każdym sypia, każdy jest niezwykle seksowny i "sprawny seksualnie". Mimo wyidealizowanie pewnych par, związków czytało się to całkiem przyjemnie, chociaż końcówka książki już mnie trochę męczyła, szczególnie, że wydawaje się jakby ostatnie rozdziały autorka pisała na siłę, bardzo chaotycznie, brak płynności w zdarzeniach, rozmowach jak na początku powieści. Mimo wszystko z czystej ciekawości sięgnę po kolejne tomy.

Pierwsza część z cyklu królowie burbona. Piękni, bogaci i władczy. Taka jest właśnie rodzina Bradfordów. Historia była w porządku, dużo tajemnic, sekretów i romans pomiędzy Lizzy i Lane'm. Książka była w porządku, jednak jak na mój gust dużo, za dużo opisów. Historia bardzo ciekawa i jestem zaintrygowana dalszymi losami bo końcówka pozostawiła wiele do życzenia. Romans był lekki i przyjemny a Lizzy King to moja faworytka. Wie czego chce i nie jest zwykłą bohaterką bez wyrazu. Zdecydowanie na plus

Książka na urlop. Bardzo szybko się czyta. Amerykanki świat opływający w luksusy, przyjęcia. Wszystko pięknie, ale tylko na pokaz. Reszta już tak piękna nie jest. Do tego dochodzi wątek kryminalny. Morderstwo, w które każdy może być zamieszany.
Polecam

Polecam

Wiele wątków rozpoczętych, niewiele z nich zakończonych. Do połowy czułam jakbym czytała historię z wattpada. Od ponad połowy nieznacznie lepiej.

Piękni, bogaci, a przede wszystkim zepsuci i nieprzystosowani do życia.
Buntujący się, owszem, ale nie na tyle żeby zrezygnować z rodzinnych pieniędzy, czy tych z funduszu powierniczego.
Początkowe zainteresowanie i zaciekawienie lekturą szybko ustąpiło miejsca coraz większej irytacji w stosunku do większości głównych postaci tej powieści.
Gia, zachowuje się jak rozpuszczona nastolatka, która za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę swoim zachowaniem. I nawet byłoby to zrozumiałe, gdy bohaterka nie miała ponad 30 lat. Zachowanie Lane poprzedzające jego powrót do domu wydają się niezrozumiałe i bezsensowne. Z całego rodzeństwa broni się jedynie najstarszy brat.
Cała historia jakoś do mnie nie przemówiła, nie potrafiłam się wczuć w problemy bohaterów.

Piękni, bogaci, a przede wszystkim zepsuci i nieprzystosowani do życia.
Gia, zachowuje się jak...

Na półkach: , , , , , , , ,

Czegoś takiego dawno nie czytałam. Tego się nie da opisać. Po prostu WOW ❤️

Czegoś takiego dawno nie czytałam. Tego się nie da opisać. Po prostu WOW ❤️

Książka taka sobie...początek fajny a potem zmuszałam się do czytania, nie mam ochoty na kolejną część ale z ciekawości przeczytam :)

Wciągająca fabuła! Książka opowiada o życiu w rodzinie, która zbila fortune na produkcji bourbona. W Easterly na każdym kroku czekają przekręty finansowe, zagadki i romanse.

• 2017
  • Romans