Wszystko, co w Tobie kocham

Tłumaczenie: Ewa Górczyńska
Cykl: Hart''s Boardwalk (tom 2)
Wydawnictwo: Burda Książki
Every Little Thing
ew_cia

Witamy ponownie w Hartwell, spokojnym, nadmorskim miasteczku, idealnym miejscu, gdzie można uciec od wszystkiego i znaleźć uczucie, na które wcale nie czekałaś… Bailey Hartwell ma wiele powodów do zadowolenia – odnosi sukcesy w interesach, ma grono oddanych przyjaciół i stałego chłopaka… chociaż po dziesięciu latach ich niezobowiązujący związek wydaje się nieco nudny i skostniały. Jedynym...

Bailey Hartwell ma wiele powodów do zadowolenia – odnosi sukcesy w interesach, ma grono oddanych przyjaciół i stałego chłopaka… chociaż po dziesięciu latach ich niezobowiązujący związek wydaje się nieco nudny i skostniały. Jedynym niepokojącym elementem w jej życiu jest przystojny biznesmen Vaughn Tremaine. Bailey uważa, że ten przybysz z Nowego Jorku patrzy na wszystkich z góry, a ją uważa za prowincjonalną gęś. Jednak kiedy doświadcza niespodziewanej zdrady ze strony bliskiej osoby, zaskoczona stwierdza, że Vaughn to całkiem przyzwoity facet.

Vaughn podziwia Bailey za fantazję, niezależność i lojalność. Im więcej budzi w nim namiętności, tym częściej wchodzi z nią w konflikty. Każdy jej gest i słowo działa na niego jak afrodyzjak. Jednak dramatyczne przeżycia z przeszłości sprawiają, ze Vaughn postanawia odejść, bojąc się, że ją skrzywdzi. Bailey, która przeżyła w życiu zbyt wiele rozczarowań, także rezygnuje z walki, wbrew swojej naturze.

Kiedy Vaughn zdaje sobie sprawę, że popełnił największy błąd swojego życia, postanawia za wszelką cenę przekonać Bailey, że taka miłość, jaka ich połączyła, zdarza się tylko raz w życiu.

źródło opisu: burdaksiazki.pl

źródło okładki: burdaksiazki.pl

boziaczek | 2017-06-21

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

"Wszystko, co w Tobie kocham" to druga część opowieści o mieszkańcach nadmorskiej miejscowości Hartwell. Tym razem głównymi bohaterami są Bailey i Vaughn - odwieczni przeciwnicy.
Książkę czyta się dobrze i cóż z tego, że jest przewidywalna, ale na wakacyjny odpoczynek w sam raz:)

Sol | 2017-07-31
Na półkach: Mam na półce, Przeczytane

Przyjemna kontynuacja serii. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza fankom Young. Co prawda bliższa memu sercu jest seria On Dublin Street, ale Hart's Broadwalk też przyjemnie zajmuje czas. Z bohaterami łatwo się zżyć, a małomiasteczkowy klimat nadaje ciepełka. Oczywiście czekam na kolejny tom z niecierpliwością, i równie przyjemnie będzie mi poczytać o nowej parze jak i spotkać się z już znanymi ;)

Oktawia Gilbert | 2017-06-22
Przeczytana: 21 czerwca 2017

"Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew... Wszystko to w letnie dni przypomina Ciebie mi, przypomina Ciebie mi..." W związku z rozpoczynającymi się lada dzień wakacjami, chciałabym zabrać Was w literacką podróż do Hartwell, niedużej, spokojnej, malowniczej miejscowości nadmorskiej, gdzie wszyscy mieszkańcy znają się jak łyse konie i żyją ze sobą w symbiozie. Jest to idealne miejsce by poznać letnią miłość, bądź też zakochać się na zawsze. Miasteczko przyciąga nie tylko spragnionych relaksu urlopowiczów, a także czytelników z całego świata, ponieważ jest ono miejscem akcji najnowszej serii popularnej brytyjskiej autorki romansów Samanthy Young, która postanowiła pozostawić swoich szczęśliwie zakochanych bohaterów przy ulicy Dublińskiej w Edynburgu ("On Dublin Street") i rozsiewać miłość w Hartwell ("Hart's Boardwalk"). A wszystko za sprawą pewnej tragicznej, ale niezwykle romantycznej legendy...

Bailey Hartwell, potomkini założycieli miasteczka oraz właścicielka...

Natalia | 2018-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2018

Ta część jest dużo lepsza, bardziej wciągająca od pierwszej. A, to wszystko dzięki wyrazistym głównym bohaterom. Vaughn i Bailey są cudowni. Oboje uparci, zawzięci, pracowici i pełni namiętności. Dwa mocne charaktery. Ona zawsze mówi, to co myśli. Ma cięty język, co jest zabawne. On z pozoru opanowany, stateczny, ale nie przy niej. Tylko ona potrafi wyprowadzić go z równowagi jak nikt inny i doprowadza do utraty zmysłów. A pożądanie wybucha między nimi szybko i pomimo komplikacji rodzi się między nimi pełne pasji, ognia i czułości uczucie. Ich utarczki słowne dodawały uroku tej książce. Doskonale się bawiłam z ta dwójką i muszę przyznać, że przy tej części, pierwsza wypada naprawdę słabo.
Polecam Wam tę zabawną, urokliwą i niegrzeczną opowieść. Ja nie mogłam się od niej oderwać.

IsaX | 2017-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2017

Naiwnie sądziłam , że może dalej będzie lepiej i kolejna historia o charyzmatycznej Baileay będzie lepsza, niestety moja naiwność po raz kolejny została ukarana.

Inez | 2018-09-04
Przeczytana: 10 sierpnia 2018

Rok temu oddałam swoje serce Hartwell, jednocześnie wyznając miłość Vaughnowi. Z niecierpliwością czekałam na to, by powieść dotycząca jego losów znalazła się w mojej biblioteczce. Po zapoznaniu się z historią muszę z przykrością stwierdzić, że nie udało mu się utrzymać mojego uczucia. Książka jest nieco mdła, a Vaughn i Bailey wydają się nijacy. Zwłaszcza jej poczynaniom brakuje logicznego sensu. W przypadku mężczyzny natomiast autorka zdecydowanie przesadziła z wyidealizowanym wizerunkiem. Całości zabrakło pomysłu. Efekt wyszedł chaotyczny i powierzchowny, kompletnie nie zapadający w pamięć czytelnika. Na pewno, jeśli tylko będę miała okazję, wrócę jeszcze do Hartwell, jednak przy tej części Young mogła bardziej się postarać.

virgo123 | 2017-08-23
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2017
Przeczytana: 23 sierpnia 2017

Podobała mi się tak samo, jak jedynka ;) W sumie bardzo podobna do poprzedniej części, bo też opowiada o miłości między postaciami, które się nie cierpią, ale które bardzo do siebie lgną, no i oczywiście nie zabrakło i tutaj dramatycznych momentów. Polecam ;)

pijana_z_niemocy | 2018-03-13
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 12 marca 2018

Przebojowa panna Hartwell i przystojny milioner: historia banalna, a pomimo to, wciąga. Przyjemna lektura, dobra na relaks. Polecam fanom autorki.

readforrhys | 2018-06-23
Na półkach: 2018, Przeczytane

Niedawno miałam okazję przeczytać „Wszystko przed nami” Samanthy Young i... zakochałam się w jej stylu pisania. Przy okazji następnego zamówienia kupiłam „Wszystko, co w tobie kocham” i tak, wiem, że to drugi tom serii, ale po prostu opis tej mnie zaintrygował dużo bardziej niż „To, co najważniejsze”. No i ta okładka! Ale bez obaw, pierwsza część będzie moja już niedługo, może w przyszłym tygodniu! Iii odbiegłam od tematu. Tak więc, kupiłam „Wszystko, co w tobie kocham” i dooobrych kilka dni temu przeczytałam (dopiero). I co? I niech mnie, Samantha ma szanse wkroczyć do grona moich ulubionych autorek!

Przede wszystkim... Wydaje mi się, że opis fabuły zdradza nieco zbyt wiele... Największe zwroty akcji znamy więc jeszcze przed rozpoczęciem czytania, bo są one zwyczajnie wymienione w opisie, wiemy czego się spodziewać i nie podoba mi się to. Zdecydowanie bardziej wolałabym sama to odkryć podczas czytania. Zarysu „To, co najważniejsze” niezbyt pamiętam, toteż nie będę go czytać przed...

mala5317 | 2017-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2017

Druga część przygód mieszkańców miasteczka Hartwell utrzymana jest w podobnym klimacie co swoja poprzedniczka. I tak jak wskazywała z treści tutaj prym wiedzie Bailey Hartwell i Vaughn Tremaine. Dwójka hotelarzy którzy działają na siebie jak przysłowiowa płachta na byka.

Bailey ma swój mały, prowincjonalny hotelik w którym nie narzeka na brak klientów. Żyje w społeczności tak naprawdę zamkniętej. Wszyscy się ze sobą znają, każdy dla siebie jest jak rodzina i nie wszyscy przyjmowani są do tego grona z entuzjazmem.

Tak na początku traktowany był Vaughn, bogaty przyjezdny który postanowił pobudować wielki hotel przy promenadzie, nie miał zbyt łatwego startu w tej miejscowości. Zagorzałą przeciwniczką jego wielkiej inicjatywy biznesowej była właśnie Bailey. Z góry założyła że traktuje ją jak prowincjonalną gęś, co oczywiście zupełnie nie miało miejsca. Po prostu w jej obecności wstępowało w niego zauroczenie i odbierało mu zdrowy rozsądek który przejawiał się w sarkastycznych...