Królowie bourbona

Okładka książki Królowie bourbona J.R. Ward Patronat LC
Okładka książki Królowie bourbona
J.R. Ward Wydawnictwo: Marginesy Cykl: Królowie bourbona (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Królowie bourbona (tom 1)
The Bourbon Kings
Marginesy
2017-02-02
2017-02-02
Data 1. wydania:
2015-07-28
Agnieszka Wilga (Lakatos)
literatura amerykańska namiętność powieść obyczajowa romans zabójstwo

Oficjalne recenzje i

Intrygi przy szklaneczce bourbona

Link do recenzji

1161 164 88

Wiele wątków rozpoczętych, niewiele z nich zakończonych. Do połowy czułam jakbym czytała historię z wattpada. Od ponad połowy nieznacznie lepiej.

Piękni, bogaci, a przede wszystkim zepsuci i nieprzystosowani do życia.
Buntujący się, owszem, ale nie na tyle żeby zrezygnować z rodzinnych pieniędzy, czy tych z funduszu powierniczego.
Początkowe zainteresowanie i zaciekawienie lekturą szybko ustąpiło miejsca coraz większej irytacji w stosunku do większości głównych postaci tej powieści.
Gia, zachowuje się jak...

Na półkach: , , , , , , , ,

Czegoś takiego dawno nie czytałam. Tego się nie da opisać. Po prostu WOW ❤️

Książka taka sobie...początek fajny a potem zmuszałam się do czytania, nie mam ochoty na kolejną część ale z ciekawości przeczytam :)

Wciągająca fabuła! Książka opowiada o życiu w rodzinie, która zbila fortune na produkcji bourbona. W Easterly na każdym kroku czekają przekręty finansowe, zagadki i romanse.

To książka opowiadająca o świecie wielkich interesów, oszustach finansowych, mesaliansach i statystycznych rodzicach. To wszystko przenika się ze światem zwykłych ciężko pracujących ludzi.
Bohaterowie są bardzo rzeczywiści: dobrzy, okrutni, empatyczni, egoistyczni mamy też intrygantów.
Nie brakuje tu emocji!!
W książce znajdziemy tajemnice, śmierć, miłość, namiętność,...

Po wampirzej serii nagle wskoczyłam w świat „Mody na sukces”. Niestety rozczarowanie. Ot takie czytadło.

Rewelacja! Na początku miałam sceptyczne podejście, sztampowa i typowo amerykańska historia kopciuszka - on bajecznie bogaty i przystojny, ona z nizin społecznych, ale o pięknym ciele i duszy... zwykłe romansidło. Tymczasem wątek kryminalny, rozwijający się w zawrotnym tempie wciągnął mnie ogromnie. Już nie mogę doczekać się rozpoczęcia czytania kolejnego tomu, oj będzie...

Moim zdaniem bardzo dobra seria. Sceneria amerykańskiego Południa, intrygi, duże pieniądze, morderstwo, miłość, zazdrość, tajemnice. Bardzo emocjonująca historia. Akcja, napięcie, bohaterowie, którzy są świetnie wykreowani, to wszystko tworzy nam idealną całość. Osobiście bardzo mocno wkręciłam się w historię rodzeństwa Bedfordów.

Dostałam od przyjaciółek na imieniny bo lubię whisky... Chyba nie odróżniły trunków ale książka zacna. Czytają ją drugi raz poszło szybciej. Polecam każdemu kto lubi trochę tajemnicy i romansu. Jest tu też morał jakim nie być dla swoich dzieci no i że pieniądze to czasem problemy...

• Romans
  • 2017