Rozumiemy się. Jak patrzeć i słuchać, żeby zobaczyć i usłyszeć

Seria: Oblicza Charaktery Wydawnictwo
Wydawnictwo: Charaktery
Aksamitt

W trakcie dobrej rozmowy – bez względu na liczbę wypowiedzianych słów – tworzy się pewien rodzaj intymności między ludźmi. Dobra rozmowa tworzy klimat rozwoju, dodaje sił, motywuje do wzięcia odpowiedzialności za życie i do odnalezienia swojego miejsca w świecie. Najnowsza książka z serii „Oblicza” podpowiada, jak nabywać i wzmacniać umiejętność wzajemnego zrozumienia. Autorzy - znani i...

Najnowsza książka z serii „Oblicza” podpowiada, jak nabywać i wzmacniać umiejętność wzajemnego zrozumienia. Autorzy - znani i cenieni psycholodzy, psychoterapeuci i trenerzy - inspirują do inicjowania i rozwijania dobrej rozmowy. Dotykają naszych postaw, nastawienia do drugiego człowieka i do siebie. Podkreślają wagę zaufania, otwartości i szczerości. Wspólnie pokazują, jak patrzeć i słuchać, żeby zobaczyć i usłyszeć, a w konsekwencji doświadczać szczęścia w relacjach.

źródło opisu: charaktery.eu

źródło okładki: charaktery.eu