Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Rodzina Redgravów (tom 4) | Seria: Harlequin Powieść Historyczna
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
What a hero dares
giovanna

Max Redgrave, brat earla Saltwood, jest szpiegiem Jego Królewskiej Mości i ma za zadanie wytropić agentów Bonapartego. Ślad doprowadza go do szajki przemytników. Wśród nich spotyka Zoe Charbonneau, dawną kochankę i współpracowniczkę, która podczas ich ostatniej wspólnej misji zdradziła go, a potem zniknęła. Max nie wie, że Zoe wówczas padła ofiarą intrygi, a ostatnie miesiące spędziła we...

Max nie wie, że Zoe wówczas padła ofiarą intrygi, a ostatnie miesiące spędziła we francuskim więzieniu. Teraz powraca, aby znaleźć prawdziwego zdrajcę i przekonać Maksa o swojej niewinności. Szybko okazuje się, że szukają tej samej osoby…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

MissShy | 2016-12-16
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 16 grudnia 2016

Początek zapowiadał się naprawdę nieźle, nawet lepiej niż poprzednia, ale niestety zawiodłam się na końcu. Rozwiązanie zagadki było wprawdzie zaskakujące, a wątek romantyczny dużo bardziej rozwinięty. Zoe okazała się bardzo rozsądną kobietą w porównaniu z innymi bohaterkami.

beatajv | 2018-01-17
LiaMort | 2018-01-01