Lekkomyślna obietnica

Kasey Michaels Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Mały sezon (tom 3) Seria: Harlequin Powieść Historyczna literatura piękna
A Reckless Promise
literatura piękna
Małgorzata Hesko-Kołodzińska
Harlequin Powieść Historyczna

2019

I znowu honor oraz poczucie obowiązku wraz z poczuciem swoiście pojętej przyzwoitości prowadzą do szczęśliwego końca. Końca, w którym Kopciuszek zdobywa miłość swego lorda, a biedna sierotka rodzinę, poczucie bezpieczeństwa i dziadka, którego wyrywa bez mała z objęć śmierci. Nawet jak na harlequina zbyt ckliwa. No może gdyby była o połowę chudsza to byłaby strawniejsza.

Zabawne dialogi głównych bohaterów i ich miłość do J. Austen powodują, że stawiam tej książce wysoką notę. Wiem, jestem nieobiektywna, ale chyba oto chodzi, gdy pała się do kogoś lub czegoś sympatią.

• Romanse historyczne
  • 2019
  • Harlequin
  • Romans historyczny
  • Posiadam :)
  • 2018
  • Historyczne

Dodaj cytat z książki Lekkomyślna obietnica