Lekkomyślna obietnica

Okładka książki Lekkomyślna obietnica
Kasey Michaels Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Mały sezon (tom 3) Seria: Harlequin Powieść Historyczna literatura piękna
literatura piękna
Mały sezon (tom 3)
Harlequin Powieść Historyczna
A Reckless Promise
HarperCollins Polska
2017-09-07
2017-09-07
Małgorzata Hesko-Kołodzińska

I znowu honor oraz poczucie obowiązku wraz z poczuciem swoiście pojętej przyzwoitości prowadzą do szczęśliwego końca. Końca, w którym Kopciuszek zdobywa miłość swego lorda, a biedna sierotka rodzinę, poczucie bezpieczeństwa i dziadka, którego wyrywa bez mała z objęć śmierci. Nawet jak na harlequina zbyt ckliwa. No może gdyby była o połowę chudsza to byłaby strawniejsza.

Zabawne dialogi głównych bohaterów i ich miłość do J. Austen powodują, że stawiam tej książce wysoką notę. Wiem, jestem nieobiektywna, ale chyba oto chodzi, gdy pała się do kogoś lub czegoś sympatią.

Dodaj cytat z książki Lekkomyślna obietnica