Ostatnia sprawa Redgrave'ów

Kasey Michaels Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Rodzina Redgravów (tom 4) Seria: Harlequin Powieść Historyczna literatura obyczajowa, romans
What a hero dares
Krzysztof Dworak
HarperCollins Polska
szpieg agenci przemytnicy kochanka romans zdrada ofiara intryga miłość
What a hero dares
Rodzina Redgravów (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Krzysztof Dworak
Harlequin Powieść Historyczna
szpieg agenci przemytnicy kochanka romans zdrada ofiara intryga miłość

2019

Tym razem piękna dama w pracy wpada w opały, a ukochany wykazuje ogromne niezrozumienie, że padła ofiarą perfidnej intrygi. Przez kolejne 200 czy 300 stron zakochani od pierwszego wejrzenia wyjaśniają swoje wątpliwości, wpadając scoraz głębiej w sidła miłości.
Uff, prawie udał mi się harlequiowski opis;)
Niemnej dla odprężenia lubię takie bzdurki poczytać.

Początek zapowiadał się naprawdę nieźle, nawet lepiej niż poprzednia, ale niestety zawiodłam się na końcu. Rozwiązanie zagadki było wprawdzie zaskakujące, a wątek romantyczny dużo bardziej rozwinięty. Zoe okazała się bardzo rozsądną kobietą w porównaniu z innymi bohaterkami.

• Biblioteczka domowa III
  • Historyczne
  • Posiadam :)
  • Harlequin
  • 2018-2020
  • -Romans historyczny
  • Cykl: Rodzina Redgravów (d)

Dodaj cytat z książki Ostatnia sprawa Redgrave'ów