Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - luty - marzec

Okładka książki Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - luty - marzec Audrey Carlan
Okładka książki Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - luty - marzec
Audrey Carlan Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Dziewczyna na miesiąc (tom 1) Seria: Bestsellerowa Autorka New York Times literatura obyczajowa, romans
Dziewczyna na miesiąc (tom 1)
Bestsellerowa Autorka New York Times
Calendar Girl Volume One
Edipresse
2017-01-11
2017-01-11
Emilia Skowrońska
rodzina długi przestępcy buntowniczka pieniądze randki bogactwo romanse sekrety arystokracja miłość namiętność

Okładka książki Love Under Quarantine Audrey Carlan, Kylie Scott
Love Under Qua... Audrey Carlan, Kyli...

Mia ma rok aby zebrać milion na spłatę długo ojca. Inaczej przestępcy zagrożą jej rodzinie. Co gorsza to jej byłemu chłopakowi naraził się jej ojciec. Mia nie ma wyboru, musi zrobić wszystko, żeby zdobyć te pieniądze.

Aby to zrobić zatrudnia się jako ekskluzywna dziewczyna do towarzystwa w firmie ciotki. Musi spędzić miesiąc z bogatym facetem i tak co miesiąc będzie spłacać ratę długu.

Styczeń spędza w Malibu gdzie scenarzysta i reżyser zatrudnia ją aby strzegła go przed kobietami. W lutym jest muza malarza e Seattle. A w marcu udaje narzeczona boksera w Chicago.

Wygląda to na pełne przygód życie i przyjemny sposób na spłatę długu. Ale czy na pewno? Wiele może się skomplikować. Jak potoczą się losy Moi? Aby się o tym przekonać, musicie przeczytać tą książkę.

Niebanalna, inna od reszty, wyróżniającą się, fascynująca. Nie czytałam takiej książki, choć spłata długo to temat bardzo często powtarzany w romansach, tutaj zostało to rozegrane inaczej i bardzo mnie zaciekawiło. Wiele miejsc, wielu mężczyzn, wiele przygód. Ciekawe.

Na życzenie czytelników wydawnictwo wznowiło serie „Dziewczynę na miesiąc”.Nie miałam możliwości czytać tej serii w pierwotnym wydaniu.Słyszałam o niej wiele przychylnych słów i dzięki temu byłam ogromnie ciekawa historii Mii,która musi spłacić dług ojca.Staje się dziewczyna na miesiąc dla bogatych mężczyzn.
W pierwszym części poznaje trzech kolejno mężczyzn:Charlesa-scenarzystę,Aleca-malarza oraz Anthony’ego-spadkobiercę rodzinnej fortuny i byłego boksera.
Dzięki tej pracy Mia nie tylko zarabia fortunę,ale także poznaje siebie samą.Zaczyna dostrzegać rzeczy ważne dla niej z możliwością poznania miłości.Uczy się nowych czynności spędzając niezwykle miło i namiętnie czas…

Historia pokazuje,że dla ochrony bliskiej osoby potrafimy zrobić wiele a nawet wszystko.Chęć pozbycia się problemów jest początkiem szalonych decyzji.Tak właśnie postępuje nasza bohaterka!Jednak z tym doświadczeniem otrzymuje o wiele wiecej niż pieniądze.Staje się dojrzalsza i bardziej otwarta na świat.Bo warto czasem zaryzykować i ponieść się chwili,ponieważ może przynieść wiele niezapomnianych chwil.
Czasem jest lekkomyślna poprzez swoje zachowanie.W niej podoba się otwartość i mówienie tego co myśli i co się jej nie podoba.

Poznaliśmy dopiero trzy miesiące pracy bohaterki i mężczyzn,którzy są niezwykle ciekawymi osobami.Już oczekuje na kolejne wyzwania Mii w kolejnych miesiącach.Wznowienie drugiego tomu jest już 06 września.
Koniecznie sięgnijcie po historie Mii,by móc razem z nią przeżywać roczną przygodę-miesiąc po miesiącu-razem z nowymi wyzwaniami.
Polecam

W pierwszym części poznaje trzech kolejno...

1/10 koszmar.
Boże co za szmira. Na początku myślałam, że Ona naprawdę nie będzie 100% "dziewczyna do towarzystwa". Ale już w pierwszym dniu się "puściła" (za dodatkową kasę, rzecz jasna) i zakochała (zresztą ze wzajemnością). Zarzeka się, że nie jest k..wą, ale w drugim miesiącu i z drugim facetem też idzie na całość (za kasę).
Przyznaję się, że nie doczytałam do końca , bo to straszne było. Nawet 2 miesiąc przekartkowałam. Straszne. Nie warto.

1/10 koszmar.
Przyznaję się, że nie doczytałam do końca ,...

Fajny pomysł, co do historii przez co jestem dość ciekawa tego, co będzie się działo dalej. Co miesiąc inny ,,Pan”, ale nie w tym znaczeniu. Mimo że można by było pomyśleć, że chodzi pewnie tylko o seks to o dziwo nie (co nie znaczy, że go zabrakło !),są trzy dość ciekawe historie, z każdej możemy wyciągnąć inny wniosek i tu jest to na plus. 6 daje tylko z tego względu, że w niektórych momentach było wręcz za kolorowo, bajecznie, ale to tylko moje zdanie.

Książka ok, chociaż jak dla mnie za dużo zbędnych opisów. Ciągnie się strasznie, dużo niepotrzebnych i powtarzających się treści. Myślę, że lepiej by się czytało jeśli zamiast 4 byłyby 2 części.

Z chęcią chciałam sięgnąć po więcej, dobry pomysł na fabułę. Szkoda tylko, że autorka już upatrzyła sobie tak szybko parę...

Świetnie się czyta. Nie zawsze podobało mi się postępowanie głównej bohaterki. W życiu jednak bywa różnie.

Bardzo ciekawy pomysł na opowieść. Nie spotkałam się wcześniej z taką historią. Pokazuje relacje z różnymi mężczyznami, z których Mia wyciąga nie tylko przyjaźnie ale też lepiej poznaje siebie, swoje emocje i potrzeby. Czy przy okazji spotka miłość swojego życia?

74/2021

Seria Dziewczyna na miesiąc tom 1

Napalona dziewczyna do towarzystwa i jej klienci.
1 klient na 1 miesiąc.
Jakoś mnie nie zachwyciła, a wręcz wynudziła.

74/2021

Seria Dziewczyna na miesiąc tom 1

Napalona dziewczyna do towarzystwa i jej klienci.
1 klient na 1 miesiąc.
Jakoś mnie nie zachwyciła, a wręcz wynudziła.

Historia nie jest jakaś niespotykana😱, ani nieprzewidywalna🤯, ale może być👌

Największy żal mam do tego, że za wiele jest zawarte w samym opisie książk📝-zostało to napisane w taki sposób że spoileruje on około 70% fabuły☹️

Nie wiem za bardzo co można by powiedzieć o samej fabule🤷, w taki sposób by nie spojlerować tych 30%

Muszę jednak przyznać, że dziewczyna w każdym kolejnym zleceniu uczy się najważniejszych wartości w życiu🌠💞🕊️

Skłamałabym🤥 mówiąc że nie jestem ciekawa co się stanie w następnych częściach, więc nie przedłużając lecę czytać dalej👋⏩📗

Historia nie jest jakaś niespotykana😱, ani nieprzewidywalna🤯, ale może być👌

Muszę jednak przyznać, że dziewczyna w każdym...

• 2017
  • 2017