Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - luty - marzec

Audrey Carlan Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Dziewczyna na miesiąc (tom 1) Seria: Bestsellerowa Autorka New York Times literatura obyczajowa, romans
Calendar Girl Volume One
Emilia Skowrońska
Edipresse
rodzina długi przestępcy buntowniczka pieniądze randki bogactwo romanse sekrety arystokracja miłość namiętność
Calendar Girl Volume One
Dziewczyna na miesiąc (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Emilia Skowrońska
Bestsellerowa Autorka New York Times

Książka jest świetnie napisana: lekka łatwa i przyjemna. Daje pełen relaks podczas czytania.

Nie wciągnęła mnie za bardzo, ale przeczytać można.

Całą serię dostałam w prezencie, więc oczywiście przeczytam, mimo, że na co dzień gustuję raczej w thrillerach/kryminałach. Skończyłam właśnie pierwszy tom i nie spodziewałam się bardzo ambitnej lektury,więc się nie zawiodłam. Takie luźne czytadło, romantyczne, erotyczne i jak dla mnie aż do przesady cukierkowo słodkie. Ale spełnia swoją rolę, więc pewnie kolejne części...

Naprawdę liczyłam na tę książkę, a dostałam coś bardzo irytującego.
Mia, aby spłacić dług ojca, zatrudnia się u swojej ciotki w domu dla pań lekkich obyczajów. Bardzo wyraźnie podkreślane jest to, że Mia nie zostanie prostytutką tylko dziewczyną do towarzystwa, więc dziewczyna bez chwili namysłu szybko się decyduje na tę pracę. Zapiera się rękami i nogami, że ona na pewno...

Po książkę sięgnęłam z tego powodu, że parę lat temu moja kochana matula wychwalała ją i poleciła mi bym może po nią sięgnęła jak nieco dorosnę. Teraz po paru latach gdzie nie rumienię się jak pomidorek na scenach seksu, nadeszła na nią odpowiednia chwila.
Książka była w porządku, nie była niesamowita, jest to po prostu przeciętna pozycja, przy której nawet się ubawiłam. Co...

Tylko dla miłośników "porno i duszno". Z główną bohaterką serii mało kto będzie się identyfikował, ale jeśli przyjąć te książki jako pozycje służąca wyłącznie do rozpalenia wyobraźni, na gorące wieczory, czemu nie? Mi się podobały.

Mia to nie typowa dziewczyna pragnącą znaleźć soją miłość, tak przynajmniej możemy pomyśleć patrząc na jej przeszłość... ale co z jej przyszłością? po tym jak ojciec zaciągnął dług i jest nieprzytomny na oiomie, a jej i jej bliskim grożono? Nie pozostaje jej żaden inny wybór jak znaleźć prace gdzie szybko zarobi duże pieniądze. Co się dzieje po tym jak zatrudnia się firmie...

Bardzo mi się podobała a czekała tak długo! Jak mogłam!? Teraz żałuję, że tak się wzbraniałam, świetna!

fajnie napisana książka .polecam

Rewelacja!!! Jezu jaka ta ksiazka jest inna, pociągająca, kontrowersyjna i nieobliczalna. Tyle watkow, tyle historii. Wes jest moim nr 1 hahah. boska. czytam kolejne :-)

Dyskusje

• 2018