Zgłosuj na książki roku 2017

Słodka obsesja

Tłumaczenie: Regina Mościcka
Cykl: Słodkie opętanie (tom 3)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Sweet obsession
karollllllla

Brooke Wicks lubi się dobrze bawić. Nie zamierza ograniczać się do jednego mężczyzny i nie uznaje żadnych związków. Kiedy spotyka seksownego Masona Kinga, szykuje się na naprawdę gorącą przygodę. Ale Mason pragnie czegoś więcej. Ze wszystkich sił stara się oprzeć jej uwodzicielskim sztuczkom i rozbudzić w niej prawdziwe uczucie. Czy uda mu się podbić zimne serce Brooke? Czy wystarczy im tylko seks?

źródło opisu: Pascal, 2017

źródło okładki: Internet

Sherry | 2017-04-03
Przeczytana: 02 kwietnia 2017

W POSZUKIWANIU CZEGOŚ WIĘCEJ

Brooke uwielbia seks. Niezobowiązujący, spontaniczny i gorący. Bez żadnych zobowiązań, bez większych emocji, może pomijając wszechogarniające pożądanie. Kiedy więc widzi niezwykle przystojnego Masona, który właśnie przeprowadził się do Chicago, wie, że znalazła sobie nowy cel.

Mężczyzna jednak różni się od innych, której do tej pory spotkała. On nie chce jednorazowej przygody w łóżku. On chce zaangażowania, randek, związku. Czy dziewczyna uciekająca od uczuć i mężczyzna ich poszukujący, mimo wszystko znajdą sposób na dojście do kompromisu? I jak zmienią się po drodze?

Romanse zdążyły nas przyzwyczaić do grzecznych, niepewnych swojej urody dziewczynek i niegrzecznych, wykorzystujących kobiece ciała mężczyzn, korzystający ze swobody i wolności jakie daje im życie kawalerskie. Ciekawa w "Słodkiej obsesji" jest zamiana ról. Tutaj to pewna siebie i świadoma swoich atutów żeńska bohaterka nie chce mieć do czynienia z zaangażowaniem, a jej nowy obiekt...

KobieceRecenzje365 | 2017-04-24

Pamiętacie Brooke młodszą siostrę Juls, która pojawiła się we wcześniejszych tomach cyklu Słodkie opętanie? Jeżeli tak to wiecie, że to młoda kobieta, która uwielbia słodycze i seks. Nie interesują jej trwałe związki, dla niej liczy się tylko dobra zabawa, przyjemność i spełnienie, więc przygody na jedną noc są najlepszym rozwiązaniem. Gdy na jej drodze pojawia się seksowny instruktor jogi, Brooke oczywiście postanawia go uwieść i zaliczyć. Jednak Mason odrzuca jej zaloty, bo chce od Brooke zdecydowanie czegoś więcej niż tylko jedna noc przyjemności. Czy Brooke nauczy się kochać? Czy Mason będzie właśnie tym mężczyzną, który poruszy serce kobiety. Przekonajcie się sami.

„Słodka obsesja” to trzeci tom gorącego cyklu Słodkie opętanie i kolejny raz dostajemy gorący i zmysłowy erotyk, który miejscami rozpala do czerwoności. Jednak w tej części seks nie gra pierwszych skrzypiec, autorka bardziej skupiła się na relacji między bohaterami i ich znajomość zaczyna się zupełnie inaczej niż...

AdaJa | 2017-05-10
Przeczytana: 10 maja 2017

Trzecia część jest zupełnie inna niż pozostałe. Również ma zabawne fragmenty, ale to jest chyba jedyna cecha wspólna tej ‘serii’ (oczywiście nie licząc bohaterów). Brooke jest chyba najbardziej wkurzającą postacią damską, a Mason to zwyczajna ciepła klucha, która myśli, że tak łatwo da się zmienić człowieka. Te rozterki Masona są po prostu żenujące i nie chce się tego czytać. Zupełnie nie rozumiem sensu powstania tej książki. Może gdyby nie była kontynuacją dwóch poprzednich, może by wywołała inne emocje we mnie, ale w tym momencie jest totalnie zbędną częścią.
Miałam nadzieję przeczytać tę książkę w jeden dzień, tak samo jak pozostałe, jednak przeczytanie tej ‘lekkiej’ powieści zajęło mi bite trzy dni. I prawdę mówiąc mocno się zmuszałam, żeby ją dokończyć, bo w momencie kiedy zostało mi zaledwie 50 stron do końca miałam ochotę ją odłożyć i już do niej nie wracać.

Patrycja | 2017-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2017

Słodka obsesja, to ostatni tom serii "Słodkie opętanie" porównując tę historię do pozostałych dwóch tomów, uważam, że w tym przypadku, autorka o wiele bardziej przyłożyła się do swojego zadania. Książka nie skupia się tylko na erotyce, ale także na emocjach i uczuciach. Nadal jest pisana w sposób lekki i żartobliwy, a mimo to o wiele przyjemniej się ją czyta niż poprzedni tom.
Bohaterowie jak zwykle piękni, Brooke na początku wydaje nam się słodką idiotką, ale jej zachowanie ma nieco głębszy sens, uwielbia bliskość, ale nie związane z tym przywiązanie, uwielbia swój styl życia, a mimo to postanawia podnieść rękawice gdy przystojny instruktor jogi, Masona postanawia rzucić kobiecie wyzwanie w postacie spokojnego poznawania się i budowania relacji.
Książka w fajny sposób pokazuje, jak potrafi budzić się uczucie między dwoma osobami, a także jak bardzo bliskość fizyczna może zmienić swój wymiar. W tym przypadku mamy trochę odwrotne sytuacje to Brooke jest osobą, która woli otwarty...

Menia71 | 2017-03-07
Przeczytana: 07 marca 2017

Bohaterka książki – Brooke Wicks – mieszkanka Chicago, dwudziestopięciolatka, pracująca w cukierni, fanka słodkich babeczek, uwielbiająca jednorazowy seks bez zobowiązań i dobrą zabawę, zakupoholiczka na odwyku, która po eksmisji z wynajmowanego mieszkania pomieszkuje z parą gejów, Joeyem i Billym. Opisując jej wygląd zewnętrzny należałoby napisać po prostu, że jest atrakcyjna, co wykorzystuje bezwzględnie w relacjach z facetami.
Mason King – przystojny trener jogi, który swoje studio HOT YOGA otworzył naprzeciwko cukierni, w której pracuje Brooke, Australijczyk z powalającym akcentem.
Ta para musiała się spotkać. Nie było innej możliwości.
Co z tego wyniknie?
Iskrzy między nimi od samego początku.
Jest tylko jedno ale... Mason chce czegoś więcej niż jednorazowej przygody.
Chce Brooke na zawsze. Całej. Dla siebie. Na wyłączność.
Czy dziewczyna zaakceptuje reguły Masona?
Nie jest lekko.
A do tego dochodzą jeszcze wścibscy znajomi, którzy chcą wszystko wiedzieć ze szczegółami też...

marcHewka | 2017-03-30

„Słodka obsesja” to już 3 część serii „Słodkie opętanie” J. Daniels.
Kolejny raz spotykamy się ze znanymi już bohaterami. Dylan i Reese, Joey i Billy oraz Juls i Ian tworzą szczęśliwe pary. Tym razem akcja toczy się więc wokół Brooke – młodszej siostry Juls, współpracowniczki Dylan i Joe’a w cukierni.
Bohaterka jest szaloną 25-latką. Uwielbia zakupy, dobrą zabawę i seks bez zobowiązań. Jest atrakcyjną i pewną siebie kobietą, która nie uznaje żadnych związków i nie zamierza ograniczać się do jednego mężczyzny.
Gdy naprzeciwko cukierni, w której pracuje, przystojny Australijczyk otwiera studio HOT YOGA, Brooke wie, że połączy ich gorąca przygoda. Wykorzystuje swoje uwodzicielskie sztuczki, którym nikt nie potrafi się oprzeć.
I chociaż iskrzy między nimi już od pierwszego spotkania, Jednak Mason pragnie czegoś więcej, prawdziwego uczucia. Nie wystarczy mu sam seks, chce zdobyć serce Brook.
Czy uda mu się rozkochać w sobie dziewczynę i przekonać ją do związku?

W książce naprawdę...

BAKA | 2017-09-17
Przeczytana: 17 września 2017

Jestem naprawdę mile zaskoczona tą częścią.
+ Akcja dzieje się kilka lat po wydarzeniach z tomu 2
+ Brook polubiłam w sumie już w poprzedniej części, a w tej w moja sympatia do niej zwiększyła się i też Manson okazał zaskakująco fajnym charakterkiem (uczucia, coś poważnego).
+ Ich rozmowy, poznawanie się, pozytywnie mnie zaskoczyły.
+ Dylan i Reese jako parka drugoplanowa... to było lepsze, niż gdy cała fabuła skupiała się na nich (trochę mnie irytowali).
+ Świetnym zabiegiem jest ta naprzemienna narracja (Brook/Manson, nawet Joey się trafił).
Książkę pochłonęłam mniej więcej w dzień.

paulik26 | 2017-09-12

Czy można sprawić by ktoś się w Tobie zakochał ? Mason za wszelką cenę chciałby, żeby to okazało się możliwe. Od momentu kiedy pierwszy raz spotyka Brooke przed swoim salonem joggi nie może oderwać od niej wzroku i od razu wie, że nie chce potraktować tego jako przelotną znajość.
Brooke uwielbia jednorazowe przygody i wcale się z tym nie kryje. Kiedy Mason pojawia się na jej drodze od razu stawia sobie go jako cel do zdobycia. Nigdy nie miała z tym większych problemów jednak w tym przypadku musi się trochę pomęczyć. Czy zgodzi się na wszystko co zaproponuje jej Mason ?

laurqa92 | 2017-02-13

Jak dla mnie książka zbyt słodka;)

melania1987 | 2018-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2018