Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Raabe
przedszkole, scenariusze
poradniki
Strzelba

Zbiór wyjątkowych pomysłów na niebanalne i proste w przygotowaniu najważniejsze przedszkolne okazje. Znajdą w niej Państwo propozycje uroczystości świątecznych, integracyjnych, przyrodniczych, międzyprzedszkolnych. Szczególny nacisk położono na uczestnictwo rodziców. Niniejsza publikacja to także źródło inspiracji, zabaw, wierszyków i piosenek, pomysłów na dekoracje. W organizacji...

Niniejsza publikacja to także źródło inspiracji, zabaw, wierszyków i piosenek, pomysłów na dekoracje. W organizacji niezapomnianych spotkań pomogą z pewnością gotowe schematy i materiały ilustracyjne dołączone do scenariuszy.

Gwarantujemy, że każda z proponowanych uroczystości będzie świetną zabawą nie tylko dla dzieci i ich rodziców, lecz także dla nauczyciela!

źródło opisu: Wydawnictwo Raabe, 2011

źródło okładki: literka.pl