Expedition to Earth

Wydawnictwo: Orbit
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
angielski
Matthew

"Expedition to Earth" displays all the versality and range of imagination which have made Arthur C. Clarke one of the world's most popular and acclaimed science-fiction authors. Thought-provoking and memorable, this volume, with a new preface by the author, shows Clarke writing at his extraordinary best.

źródło opisu: Orbit, 1999

Matthew | 2016-11-12

Nazwisko autora zawsze gdzieś tam słyszałem ale dopiero teraz pierwsza jego książka przypadkowo wpadła mi w ręce. Świetny zbiór opowiadań. Zauważyłem, że autor pisze świetne zakończenia. Ostatnie zdania opowiadań są zaskakujące, czasem też zabawne. Ponadto ciągle nie mogę się nadziwić czemu nigdy wcześniej nie czytałem tego autora. Pierwsza edycja książki była wydana w latach 50. a jego wyobraźnia odnośnie przyszłości i przeszłości jest znacznie bogatsza niż w książkach bardziej współczesnych autorów. Naprawdę godna polecenia.

Na półkach