Wrota Światów

Wydawnictwo: Psychoskok
marcin100

„Wrota Światów” Dariusza Adamowskiego to powieść fantasy. Pełna przygód historia nastolatków, którzy dzięki kupionej w tajemniczym antykwariacie grze komputerowej trafiają na tytułowe „Wrota Światów". Dzięki nim zobaczą rzeczy, o których do tej pory jedynie czytali w książkach fantasy, lub oglądali na filmach. Smoki, dungale, mistrz Dżen, magia i magowie, a także cudowne i straszne krainy, niezwykli przyjaciele i potężni, groźni wrogowie – jest tu wszystko, co trzeba. A do tego mnóstwo akcji, humoru i odrobina wschodniej mistyki” - Jakub Winiarski – pisarz, krytyk, nauczyciel pisania.

„Dariusz Adamowski niezwykle zgrabnie przekracza w tej powieści tytułowe Wrota: poetyckiej wyobraźni, bujnej fantasmagorii, literackiej brawury. Bez problemu przerzuca młodych bohaterów z polskich współczesnych realiów do świata fantasy rodem z gier RPG, a czyni to lekko, sprawnie, sypiąc jak z rękawa feerią błyskotliwych pomysłów. Barwna, wciągająca i odświeżająca lektura, nie tylko dla młodzieży” - Witold Jabłoński – autor powieści „Słowo i miecz”.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/wrota-swiatow_p603#sig-in

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/wrota-swiatow_p603#sig-in