Wrota światów

Okładka książki Wrota światów
Dariusz Adamowski Wydawnictwo: Advaita Press fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Advaita Press
2014-05-14
2014-05-14

"Wrota światów" to powieść fantastyczna, którą docelowo skierowałbym do dzieci i młodzieży, aczkolwiek ja w swoim wieku lat dwudziestu sześciu nadal bawiłem się przy niej dobrze. Być może nie warto się ograniczać co do kategorii wiekowych, tym bardziej że poleciłbym tą książkę każdemu, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z fantastyką. Gdybym miał porównać "Wrota...

• Wschód, buddyzm, joga
  • Fantastyka
  • Warto wrócić
  • 2016
  • Legimi
  • Mam ebooka - epub

Dodaj cytat z książki Wrota światów