Ideologia gender. Zagrożenia.

Wydawnictwo: MONUMEN
aesthethicc

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych ideologii wpisujących się w nowy porządek świata jest wyrosła na spontanicznym zrywie idei feminizmu ideologia gender, która zatacza coraz szersze kręgi społeczne, kulturowe i polityczne. Pomimo tego, że nie spełnia kryteriów naukowości, zawitała na uniwersytety w Polsce w postaci tzw. gender studies. Jest to ciemna karta w historii polskiego szkolnictwa wyższego.

Niniejsza pozycja jest wyrazem sprzeciwu wobec prowadzonej "cichcem" rewolucji seksualno-kulturowej, która niestety zbiera swoje żniwo wśród młodego pokolenia. Jak zauważył swego czasu George Weigel, komentując wkład papieża Jana Pawła II w naukę o rodzinie i małżeństwie: "Nie wielu odważyło się powiedzieć światu tak otwarcie: seksualność człowieka to coś znacznie większego, niż się nam wydaje".

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: http://monumen.pl/kategorie/4056-ideologia-gender-zagrozenia.html

aesthethicc | 2016-10-29
Na półkach: Posiadane, Przeczytane, 2017