W imię przyjaźni

Okładka książki W imię przyjaźni Simon Brett
Okładka książki W imię przyjaźni
Simon Brett Wydawnictwo: Czytelnik Cykl: Mrs Pargeter (tom 3) Seria: Seria z Jamnikiem kryminał, sensacja, thriller
Mrs Pargeter (tom 3)
Seria z Jamnikiem
Mrs. Pargeter's package
Czytelnik
1993-01-01
1993-01-01
Anna Wiśniewska-Walczyk

jakoś... nie do końca się odnalazłam w tym klimacie. Ani to lekkie i zabawne, ani poważne śledztwo, które zmusza do myślenia

Klasyk gatunku. Nic dodac, nic ujac...

Klasyk gatunku. Nic dodac, nic ujac...

Książka nie jest zła, ale nie wciągła mnie za bardzo.
Czytałam ją owszem z kilkoma dłuższymi przerwami i może dlatego trochę gubiłam się w całej akcji.
Myślę, że jakbym przysiadła do tej literatury to bardziej byłabym zadowolona z czytana. Może kiedyś do niej wrócę :)

Mimo wszystko zachęcam Was do czytania i wstawiania swoich opinii.

Książka nie jest zła, ale nie wciągła mnie za bardzo.

Mimo wszystko zachęcam Was do czytania i wstawiania swoich opinii.

Bardzo ciekawa, dość zabawna jak na kryminał książka. Polecam szczególnie tym osobom, które chcą odpocząć od ociekajacych krwią kryminałów.

• Kryminał współczesny - Europa: państwa anglojęzyczne
  • Crime
  • 2024 luz blues/sort
  • Audiobooki 🎧
  • Spring time

Dodaj cytat z książki W imię przyjaźni