Overeaters Anonymous
KuraBura

„Brązowa Księga AŻ”, zawierająca osobiste historie zdrowienia członków AJ (Anonimowych Jedzenioholików, dawniej Anonimowych Żarłoków), kompletny tekst Naszego zaproszenia dla Ciebie, opowieść Rozanne S., założycielki AJ o początkach AJ oraz opinie na temat AJ profesjonalistów z różnych środowisk. Jedzenioholik to osoba zmagająca się z otyłością, nadwagą, bulimią, anoreksją i każda mająca...

Jedzenioholik to osoba zmagająca się z otyłością, nadwagą, bulimią, anoreksją i każda mająca jakikolwiek problem z jedzeniem.
Anonimowi Jedzenioholicy to wspólnota osób zdrowiejących z bezsilności wobec jedzenia.

źródło opisu: http://anonimowijedzenioholicy.org/

źródło okładki: http://anonimowijedzenioholicy.org/sklep/

KuraBura | 2016-10-20
Przeczytana: 01 października 2016

Bardzo dobra książka.
Lepsza od Cacao DecoMorreno! ;-)
( http://lubimyczytac.pl/ksiazka/306961/najwyzsza-jakosc )

Warto się w nią wgryźć. Strawna.

Bellcia | 2017-02-06
Bellcia | 2017-01-25