Gracz

2017-01-20
Data 1. wydania:
2016-01-18
Sylwia Chojnacka
seks erotyka gra sportowiec dziennikarka romans namiętność flirt instynkt zwycięstwo rozgrywka
Inne

Co tu można napisać, przecież to Vi, więc dobra lektura gwarantowana. Pewny siebie i arogancki przystojniak, do tego sportowiec i początkująca, piękna dziennikarka. To musi się udać. Ale, ale, przecież nie mogłoby być tak łatwo. Autorka oprócz świetnych dialogów, dobrego poczucia humoru, gorących scen erotycznych, zapewnia nam także gamę emocji, a także odszukiwanie niby w prostej historii drugiego dna, w którym bohaterowie odnajdują w sobie gamę emocji, która zapewnia nam dobre zakończenie. Gracz nie stanowi wyjątku, bo oprócz świetnej zabawy, dostaniemy także chwilę refleksji i przemyśleń, a cała książka sprawi przyjemność czytelnikowi.

Na karuzeli znaleźli się również Delilah i Brody z ,,Gracza’’ Vi Keeland. Jaka jest ich historia i czy warto po nią sięgnąć?

Cóż ,,Gracz’’ to romans, zahaczając nawet o erotykę, w którym niewątpliwie znajdzie się wszystko - tragedia, romans, miłość, porachunki z przeszłości, sport, bad boy, namiętna gra i rywalizacja. Pytanie tylko, czy aż takie przesycenie wątków nadaje tej pozycji wyjątkowości, czy może jednak jej szkodzi.

Delilah to początkująca dziennikarka sportowa, która po raz pierwszy spotyka Brody’ego w męskiej szatni. Zawodnik jeszcze przed rozpoczęciem wywiadu zdecydował się odsłonić wszystkie karty. I to dosłownie. Nieprzewidywalny i bezpruderyjny zrzucił przed nią ręcznik przepasający jego biodra. Trudno stwierdzić czy liczył na flirt, czy po prostu chciał zaliczyć. Wiadomo jednak, że Brody się nie patyczkuje. Znajomość rozpoczęta w taki sposób może potoczyć się różnie. Delilah początkowo obiecuje sobie, że nie umawia się z graczami i nie ulegnie Brody’emu, ale to szybko się zmienia.

I to właśnie ich relacja jest na szczęście pozytywnym punktem tej książki. Zbyt wiele wątków - szczególnie tych z przeszłości, ciągłe przerzucanie perspektywy z bohatera na bohatera (nawet, gdy nie zdążyliśmy kogoś poznać) sprawia jednak, że czasami trzeba książkę odłożyć i odetchnąć.

Niemniej jednak, jeśli branie głębszych oddechów i wielowątkowość czytelnikowi nie przeszkadza, to niewątpliwie ,,Gracz’’ przypadnie do gustu. To powieść, która przede wszystkim rozpala zmysły i pozwala zatopić się w namiętnej, seksualnej grze. Zasady nie istnieją a gra toczy się nietylko metaforycznie między bohaterami, ale również na boisku, które jest częścią życia Brody’ego oraz w redakcji Delilahl, która uparcie walczy o swój sukces. Piękna historia, którą można się zachwycić (lub zmęczyć…) jest dostępna we wszystkich księgarniach w przyjemnych cenach. Z pewnością nie zaszkodzi spróbować. Być może Brody zawładnie również Waszym sercem? Każdy człowiek pragnie miłości. To dość oczywiste. Całe życie szukamy tej jednej osoby, która bezgranicznie zawróci nam w głowie. Ranimy, wspieramy, ciągle toczymy się na wielkim kole emocji.

Cóż ,,Gracz’’ to romans, zahaczając nawet o erotykę, w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka typowo guilty pleasure, ale dobrze się bawiłam. Przy wątku z babcią Marlene byłam wzruszona - czego totalnie się nie spodziewałam po takiej książce.

Całkiem przeciętna, solidna książką. NIe można się spodziewać jakiś cudów, ale połową sukcesu jest to, że nie drazni. No może przyjaciólka głownej bohaterki-Indie. Niesamowicie irytująca dziewczyna.
Fabuła przewidywalna i nic zaskakującego w niej nie ma. Zakończenie słodziutkie jak lukrowana babeczka, ale i to da się znieść. Ten gatunek ma swoje prawa. Mam wrażenie, że Autorka poszła w ilość, a nie w jakość. Bohaterowie mają swój potencjał i szkoda, że nie zostali lepiej nakreśleni.
Na poprawę humoru- całkiem niezła, chociaż "Wspóllokatorzy" Beth O'Leary znacznie lepsi :)

Czytałam nałogowo ksiazki Vi Keepand, wiec po te sięgałam bez zastanowienia. Bardzo fajna historia, choć czasami mam wrażenie się dłużyła, a mogła się akcja skończyć wcześniej w niekotrych sytuacjach. Nie jest to najlepsza jej książka, ale szybko ją pochłonęłam

Delilah jest reporterką sportową i ma przeprowadzić wywiad z najgorętszym futbolistą Brodym Eastonem. Ten nie zamierza jej ułatwiać zadania i daje kobiecie bezpośrednio do zrozumienia, jakie ma plany wobec niej. Jednak czy to tylko fizyczne przyciągane? Czy może dwoje ludzi, którzy stracili miłości swojego życia mogą zbudować coś więcej?

Książka dobra, ale bez szaleństw. Według mnie, wszystko to, co było opisane na prawie 400 stronach spokojnie możnaby zmieścić w max 200. Trochę za szybko akcja się rozegrała, co nie dało się cieszyć w pełni historią Delilah i Brody'iego. Ale ogólnie było ok.

Książka dobra, ale bez szaleństw....

Wiedziałam, że się nie zawiodę. Książki tej autorki czytam bez obawy, że mi się nie spodoba. Jak zwykle przyjemnie spędzony czas na lekturze😄

Bardzo dobra książka, w swoim gatunku :). Muszę przyznać że mniej się po niej spodziewałam, ale ostatecznie przeczytałam w 2 dni bo całkiem mnie wyciągnęła. Lekka i przyjemna :)

Kochani kilka słów o książce, którą czytałam ponad rok temu, ale bardzo mi się podobała 💚 Przyznaję bez bicia, że zamówiłam ją przez opis i okładkę 😁👌

Opowiada ona w zasadzie o dwójce bohaterów.
Brody Easton to gwiazda futbolu. Jest nieziemsko przystojny i pewny siebie, choć moim zdaniem momentami to zakrawa na arogancję.
Delilah - reporterka sportowa, która ma za zadanie przeprowadzić z nim wywiad. Tak się składa, że musi to zrobić w męskiej szatni, która jest pełna półnagich facetów. Oczywiście spodziewa się takich widoków w tym miejscu, ale tego, że jeden z nich zrzuci przed nią ręcznik już nie 😉

Jak potoczy się ta relacja - oczywiście Wam nie zdradzę. Uchylę natomiast rąbka tajemnicy, że książka nie jest tak infantylna, jak może wydawać się po moim krótkim opisie. Ukazuje prawdziwą miłość, a także cierpienie i ból po stracie ważnej osoby.
To było moje pierwsze spotkanie z twórczością VI Keeland, ale raczej nie ostatnie 💚

Opowiada ona w zasadzie o dwójce bohaterów.
Delilah - reporterka sportowa, która ma za...

Typowe romansidło, szybko się czyta i wszystko jest bardzo przewidywalne.

Typowe romansidło, szybko się czyta i wszystko jest bardzo przewidywalne.