Wojujący marketing. Zwycięskie strategie i kampanie

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Marketing to wojna, w której wrogiem jest konkurencja, a klient to terytorium do zdobycia Dwadzieścia lat temu Al Ries i Jack Trout wstrząsnęli światem marketingu, publikując Wojujący marketing. Zwycięskie strategie i kampanie , która błyskawicznie stała się klasykiem i pchnęła branżę w kierunku całkowicie odmiennej rzeczywistości rynkowej. Dzisiaj autorzy są znanymi na całym globie wybitnymi strategami marketingowymi, a nowa edycja Wojującego marketingu zawiera najnowsze, najpotężniejsze taktyki i świeże spojrzenie na batalie i szranki konkurencyjne współczesnych firm. Kolejne pokolenie marketingowców ma szansę stworzyć własny plan ataku, przechytrzyć, oskrzydlić i zwyciężyć swoich rywali, by w końcu podbić wymarzone obszary sukcesu. Ten uaktualniony, naszpikowany strategiami przewodnik daje bystrym specjalistom do spraw marketingu klucz do prowadzenia właściwego typu wojny: defensywnej, ofensywnej, oskrzydlającej lub partyzanckiej. Oferuje również nowe, dogłębne analizy niektórych najbardziej niezwykłych sukcesów i błędów marketingowych -w tym Volkswagena, Sony, Coca-Coli, Budweisera, IBM i restauracji McDonald s -wraz z opatrzonymi komentarzem reprodukcjami udanych i nieudanych reklam. Zasady Wojującego marketingu pozwolą Ci pomaszerować w pełnej glorii do zwycięstwa na biznesowym polu bitwy: poznaj kluczowe strategie bitewne, niezbędne przy tworzeniu programów marketingowych, wykorzystaj przewagę liczebną i technologiczną, stosuj zasady ofensywnej, defensywnej, oskrzydlającej i partyzanckiej wojny marketingowej, planuj jak Aleksander Wielki, przeprowadzaj napoleońskie manewry i walcz niczym George S. Patton.

Krzysztof Janda | 2014-03-23
Przeczytana: 01 stycznia 2013

Prosto, łatwo i przyjemnie się czyta.

Łukasz kruszewski | 2016-01-02
simply | 2015-01-26