Alchemia sprzedaży

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Będziesz co najmniej poirytowany faktem, jak wiele błędów popełniałeś i jak skutecznie sabotowałeś swoje osiągnięcia sprzedażowe. A wszystko to do momentu przeczytania tej książki. W dzisiejszych czasach Twój sukces zależy w znaczniej mierze od jakości relacji, które potrafisz zbudować. Jeśli podczas rozmowy z klientem zdołasz stworzyć nić sympatii i zaufania, wówczas realizacja Twoich celów sprzedażowych nagle okazuje się niezwykle prosta i przyjemna. Ta książka nauczy Cię, jak docierać do klientów, wyzwalać w nich najlepsze emocje i nastawiać na tak . To trening budowania dobrych relacji handlowych. zastanów się: z jakim handlowcem chciałbyś rozmawiaća Co chciałbyś od niego usłyszeća Jaki musiałby być, abyś chciał z nim współpracowaća Wiedz, że niewielu handlowców zadaje sobie trud poszukiwania odpowiedzi na te pytania. A to tylko początek drogi doskonalenia, na jaką wejdziesz, kiedy zaczniesz czytać tę książkę i chłonąć praktyczne rady w niej zawarte. Dowiedz się: jak budować sympatię, wiarygodność i zaufanie jak dystansować konkurencję i wygrywać walkę o klienta jak nawiązywać relacje i przekształcać je w cenne kontrakty jak wykorzystywać narzędzia perswazji w skutecznej sprzedaży i obsłudze klienta jak umiejętnie wykorzystać wiedzę o procesach decyzyjnych Twoich klientów To książka dla tych, którzy stawiają zaufanie i wiarygodność ponad nieudolną manipulację prowadzącą do frustracji i nieuchronnej katastrofy. Książka zawiera płytę CD ze szkoleniem Najczęstsze techniki negocjacyjne .

Karol Cetlin | 2010-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2010

Dostałem na urodziny od przyjaciela i tylko dlatego ją przeczytałem. Większość rzeczy zawarta w tej książce(zagadnień i przykładów)znałem dobrze z innych pozycji, chociażby: Hogana czy Bandlera. Po prostu zwykła kopia, którą na dodatek ciężko się czyta. Najwartościowszą rzeczą jest płyta CD dodana do książki, którą nawet przyjemnie się czyta. Rzadko krytykuje jakiekolwiek książki (bo gdy mi się nie podoba to przestaje je czytać), ale w tym wypadku zrobiłem wyjątek.

Krzysztof Janda | 2014-03-28
Przeczytana: 2012 rok

Kupiłem, jak pewnie większość, ze względu na okładkę. Autorowi udało się przykuć moją uwagę wystarczająco.

Poza paroma paragrafami wiele się nie dowiedziałem. Książka jest poprawnie napisana, momentami z poczuciem humoru. Wykorzystuje powszechnie znane chwyty NLP. Niektóre z nich już są nieaktualne, a nieumiejętnie zastosowane powodują przeciwny efekt od zamierzonego.

Mateusz | 2013-12-07
Przeczytana: 12 grudnia 2013

Książkę czyta się przyjemnie, jest pisana prostym językiem, każdy możne zrozumieć. "Rozdziały" (jeśli można to tak nazwać) są krótkie, często po 2 strony. Co do samej streści to można znaleźć wiele ciekawych informacji, ale część powtarza się z książek innych autorów. Kilka rozdziałów jest poświęconych techniką NLP, które szczerze mówiąc raczej omijałem. Generalnie polecam.

Sebastian | 2013-01-31

Warto zajrzeć.Ciekawa.