Zgłosuj na książki roku 2017
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
kryminał, thriller
Jowi

Co się dzieje w głowie rodzica, gdy krzywda dotknie jego dziecka? Jak daleko może sięgnąć korupcja przedstawicieli prawa? Na ile można wycenić godność? Rodzina Rzechowskich, pomimo trudności, trzyma się razem. Gdy życie stawia przed nimi kolejne wyzwania, śmiało stawiają im czoła. Okrutny los sprawia, że ojciec staje przed pytaniem. Co jest dla niego najważniejsze? Jak wiele jest w stanie...

Rodzina Rzechowskich, pomimo trudności, trzyma się razem. Gdy życie stawia przed nimi kolejne wyzwania, śmiało stawiają im czoła. Okrutny los sprawia, że ojciec staje przed pytaniem. Co jest dla niego najważniejsze? Jak wiele jest w stanie poświęcić dla najbliższych? Kiedy kończy się prawo pisane, a zaczyna się prawo krwi?
Uwaga: powieść tylko dla dorosłych, zawiera sceny drastyczne.

źródło opisu: Ridero IT Publishing

źródło okładki: Ridero IT Publishing

Lady_Ivonna | 2017-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2017

Mroczny, nie napawa optymizmem, miejscami przeraża - autor stawia tezę, że ojciec dla dziecka jest w stanie uczynić wszystko. Nawet jeśli początkowo jest szanowanym obywatelem. Książka trzyma w napięciu do ostatniej chwili.

cinusiowa | 2016-12-20
Na półkach: Przeczytane, 2016