Kodeks ojca

Okładka książki Kodeks ojca
Tomasz Biedrzycki Wydawnictwo: Ridero IT Publishing Seria: Białe Kryminały kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Białe Kryminały
Ridero IT Publishing
2016-07-07
2016-07-07
kryminał thriller

więcej Więcej

Ciekawy kryminał z motywem zemsty w tle

Zaczyna się spokojnie - jako opowieść o kochającej się rodzinie - aż się zastanawiałam przez chwilę, czy to aby na pewno kryminał. Potem z sielanki przechodzimy do prawdziwej kryminalnej historii, w której chyba nikt nie wygrywa - chociaż zakończenie daje jakąś nadzieję.

Interesujący, mroczny kryminał.

Dobrze skrojony kryminał. Trochę mi się skojarzył z Uprowadzoną, chociaż tutaj ojciec nie jest jakimś tajnym agentem. Na uwagę zasługuje też dobrze zarysowana sylwetka głównego czarnego charakteru i jego prawej ręki.

Niezła

Bardzo dobrze zarysowane postaci ( zwłaszcza rodziciel - taki trochę demoniczny ), dynamiczna akcja, zaskakujący finał - nieźle.

Znakomita opowieść o tym, w co potrafi się zmienić ojciec doprowadzony do ostateczności przez bandytów i powolny, nieruchawy aparat sprawiedliwości. Powieść, w której autor pokazuje, jak łatwo znaleźć się po drugiej stronie.

Porządny thriller, opisujący jeden młodzieńczy błąd, o jakich niejednokrotnie możemy przeczytać w gazecie,który powoduje lawinę okropności. Autor umiejętnie gra na emocjach. Akcja rozwija się dynamicznie. Postaci dobrze opisane, żywe. Zaskakujące zakończenie. Bardzo dobra lektura.

Mroczny, nie napawa optymizmem, miejscami przeraża - autor stawia tezę, że ojciec dla dziecka jest w stanie uczynić wszystko. Nawet jeśli początkowo jest szanowanym obywatelem. Książka trzyma w napięciu do ostatniej chwili.

• 2020
  • Moje
  • 2016
  • MUSZĘ przeczytać :)
  • E-book
  • Sensacja,kryminal,thriller,horror
  • Thriller/Sensacja/Kryminał
  • Sensacja/horror/thriller 🎃

Dodaj cytat z książki Kodeks ojca