Upragniony, Upragniona. Jak znaleźć partnera na całe życie

Wydawnictwo: Gloria24.pl
poradniki

Gdzie i jak znajdę partnera na życie? Dlaczego jestem singlem? Co mogę zrobić, żeby to zmienić? Gudrun Kugler napisała tę książkę dla samotnych, którzy nie chcą takimi pozostać. Ujmująco relacjonuje miłosne wzloty i upadki oraz wyjaśnia, dlaczego poszukiwania partnera tak często kończą się porażką i co należy zrobić aby jej uniknąć. Skuteczne i poparte wieloletnim doświadczeniem rady...

Gdzie i jak znajdę partnera na życie?

Dlaczego jestem singlem?

Co mogę zrobić, żeby to zmienić?

dlaczego poszukiwania partnera tak często kończą się porażką i co należy zrobić aby jej uniknąć. Skuteczne i poparte wieloletnim doświadczeniem rady wskażą Ci, jak odnaleźć tę upragnioną osobę i pozostać z nią na zawsze.

Na wielką miłość nigdy nie jest za późno! W książce znajdziesz między innymi odpowiedzi na pytania:

• Na co zwrócić szczególną uwagę, poznając drugą osobę?

• Co imponuje kobietom, a co mężczyznom? Jak stać się kimś atrakcyjnym dla niej/dla niego?

• Jak odnaleźć kogoś wyjątkowego?

• Nadmierna wybredność – jak mogę się jej ustrzec?

• Jak dobrze wykorzystać czas samotności i przygotować się do bycia z drugą osobą?

• Jak doprowadzić do pierwszego spotkania? Gdzie i kiedy ma się ono odbyć?

Weź ten poradnik do ręki, przeczytaj go jednym tchem i… zdobądź szczęście w związku na całe życie! Gudrun Kugler to aktywna zawodowo teolog i jurystka, która mieszka w Wiedniu. Jest szczęśliwą mężatką oraz matką trojga dzieci. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi internetową katolicką agencję dla poszukujących partnerów. Zaaranżowała już setki udanych małżeństw.

źródło opisu: http://gloria24.pl/upragniony-upragniona-jak-znale...(?)

źródło okładki: http://gloria24.pl/upragniony-upragniona-jak-znale...»