Kobieta roku

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM

Inne wydania

Bohaterka powieści, 34-letnia Justyna, seksowna sekretarka w amerykańskiej firmie medycznej pragnie za wszelką cenę zawrzeć małżeństwo z Wiktorem, mężczyzną jej życia i ojcem jej córki. Postanawia być piękną i pociągającą kobietą.

Robert Pisula | 2016-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2016

Nie wiem czy samotność ciągnie mnie do takich książek i zagłębienie się w kobiecy świat ale dla mnie rewelacja :)

Lubie książki które pokazują ze pozory mylą i często nasze pragnienia i marzenia nie dają na pożądanego skutku , i szczęście które posiadamy tak łatwo go nie doceniamy . Podziwiam Justynę za opór waleczność i samozaparcie mało marudzi duzo robi czasami nie przemyśli swoich decyzji :) Nie wiem czy jest kontynuacja tej opowieści ale chciałbym znać jej dalsze losy

Josephine | 2016-02-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 20 lutego 2016

Wypozyczylam bez przekonania i chyba ze wzgledu na to ze glowna bohaterka ksiazki jest moja imienniczka. Przeczytalam ksiazke w 4 dni, nie moglam sie oderwac. Porusza wiele ciekawych watkow, uswiadamia, poucza i przenosi w stan przemyslen zyciowych. Na pewno ukazuje sile walki kobiety, co mi zaimponowalo. Uwiadomilam sobie kilka rzeczy, na ktore kiedys nie zwracalam uwagi. Warto przeczytac .... bo tak naprawde to kazda z nas jest Kobieta Roku. Milego czytania

majekk93 | 2013-11-16

Czytałam już kilkukrotnie i myślę, że jak przeczytam wszystko co w ostatnim czasie zakupiłam, znów do niej wrócę. Jest rewelacyjna!! Czytając ją śmiałam się i wkurzałam na zmianę :) Szkooooda, że nie ma drugiej części... Czy Wiktor faktycznie się zmienił, może dała mu szansę, a może z Konradem się związała... Może się kiedyś doczekam :) POLECAM

Marta Antczak | 2015-08-09

Zabawiajka na wolną chwilę, bardzo szybko i przyjemnie się czyta. Pomimo pewnego stopnia przewidywalności, w jakiś sposób koi duszę :-)

Joanna Rogowska | 2011-02-26

Czytałam z zapartym tchem na rozwinięcie głównej bohaterki, ale się nie doczekałam, mimo iż wyszła z tarapatów finansowych i pięła się ku karierze, to nie mogłam zrozumieć, jak daję się poniżać takiemu chamowi jak Wiktor. Koniec mnie rozczarował:(

Lenka | 2015-07-10
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 10 lipca 2015

Absolutnie jestem oczarowana tą książką, wciągnęła mnie bardzo pomimo tego, iż początkowo myślałam, że to zwykłe czytadło dla kobiet. A jednak nie! Głównym plusem tej książki jest to, że pokazuje nam czego kobiety powinny się wystrzegać w związkach z mężczyzną, jak powinny się zachowywać, żeby go nie stracić. Temat mimo że poważny to przekazany w lekkim stylu od początku do końca. Podsumowując - książka bardzo życiowa i godna polecenia każdej kobiecie!

Madzia | 2011-08-28
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Wciągnęłam mnie mocno. Nie raz wkurzałam się na główną bohaterkę, jak można być aż tak zaślepioną, ale niestety miłość czasami robi nam coś takiego. Wręcz podręcznikowy przykład jak nie należy zachowywać się w związku.

Joanna | 2013-02-03

Lekka książka, którą dobrze się czyta.Autorka w trafny sposób opisuje biurowe gierki.Niestety zawiodłam się na zakończeniu, a nawet drugiej połowie książki

gagatomaszewska | 2016-06-01

Wspaniała książka !!!!!!!