Kobieta roku

Anna Tymko Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM literatura piękna
Oficyna Wydawnicza RYTM
2005-01-01
2005-01-01

Zawsze warto marzyć, zawsze warto wierzyć w siebie i być uczciwym ale też odważać się zawalczyć o siebie i swoje racje. Być czujnym na "słodkie koleżaneczki" z pracy i pamiętać, że dobro i prawda w końcu się obronią i że każda trudność i smutek mija a na ich miejsce wskakuje nowe😉 - łatwiejsze i radosne i wtedy nie warto już oglądać się za siebie!

Wspaniała książka !!!!!!!
Godna Polecenia !!!!

Wspaniała książka !!!!!!!
Godna Polecenia !!!!

Nie wiem czy samotność ciągnie mnie do takich książek i zagłębienie się w kobiecy świat ale dla mnie rewelacja :)

Lubie książki które pokazują ze pozory mylą i często nasze pragnienia i marzenia nie dają na pożądanego skutku , i szczęście które posiadamy tak łatwo go nie doceniamy . Podziwiam Justynę za opór waleczność i samozaparcie mało marudzi duzo robi czasami nie przemyśli swoich decyzji :) Nie wiem czy jest kontynuacja tej opowieści ale chciałbym znać jej dalsze losy

Wypozyczylam bez przekonania i chyba ze wzgledu na to ze glowna bohaterka ksiazki jest moja imienniczka. Przeczytalam ksiazke w 4 dni, nie moglam sie oderwac. Porusza wiele ciekawych watkow, uswiadamia, poucza i przenosi w stan przemyslen zyciowych. Na pewno ukazuje sile walki kobiety, co mi zaimponowalo. Uwiadomilam sobie kilka rzeczy, na ktore kiedys nie zwracalam uwagi. Warto przeczytac .... bo tak naprawde to kazda z nas jest Kobieta Roku. Milego czytania

Absolutnie jestem oczarowana tą książką, wciągnęła mnie bardzo pomimo tego, iż początkowo myślałam, że to zwykłe czytadło dla kobiet. A jednak nie! Głównym plusem tej książki jest to, że pokazuje nam czego kobiety powinny się wystrzegać w związkach z mężczyzną, jak powinny się zachowywać, żeby go nie stracić. Temat mimo że poważny to przekazany w lekkim stylu od początku do końca. Podsumowując - książka bardzo życiowa i godna polecenia każdej kobiecie!

Czytałam już kilkukrotnie i myślę, że jak przeczytam wszystko co w ostatnim czasie zakupiłam, znów do niej wrócę. Jest rewelacyjna!! Czytając ją śmiałam się i wkurzałam na zmianę :) Szkooooda, że nie ma drugiej części... Czy Wiktor faktycznie się zmienił, może dała mu szansę, a może z Konradem się związała... Może się kiedyś doczekam :) POLECAM

Lekka książka, którą dobrze się czyta.Autorka w trafny sposób opisuje biurowe gierki.Niestety zawiodłam się na zakończeniu, a nawet drugiej połowie książki

Wciągnęłam mnie mocno. Nie raz wkurzałam się na główną bohaterkę, jak można być aż tak zaślepioną, ale niestety miłość czasami robi nam coś takiego. Wręcz podręcznikowy przykład jak nie należy zachowywać się w związku.

Polecam każdej kobiecie!

Polecam każdej kobiecie!

Zabawiajka na wolną chwilę, bardzo szybko i przyjemnie się czyta. Pomimo pewnego stopnia przewidywalności, w jakiś sposób koi duszę :-)

• Audiobooki 2018
  • Przeczytane 2012
  • 2018 inwentaryzacja
  • Moje

Dodaj cytat z książki Kobieta roku