Wyzwanie czytelnicze LC

Grzeczne dziewczynki schodzą na psy

Tłumaczenie: Ewa Kamińska
Seria: Jej Portret
Wydawnictwo: Rebis
Good Girls Gone Bad
mad28

Janey Fabre wie, że nie jest przeciętną trzydziestolatką. Kiedy jednak przyłącza się do grupy terapeutycznej, nabiera przekonania, że zdarzają się kobiety znacznie bardziej szalone niż ona. Pozostałe uczestniczki terapii to modelowe przykłady problemów psychologicznych. Z czasem Janey i dziewczyny zaczynają ufać sobie wzajem, do tego stopnia, że opracowany przez nie wspólnie spisek nabiera...

Z czasem Janey i dziewczyny zaczynają ufać sobie wzajem, do tego stopnia, że opracowany przez nie wspólnie spisek nabiera sensu. I ni stąd, ni zowąd wikłają się w awanturniczą przygodę, która pierwotnie wnosi chaos w ich życie, a ostatecznie przekonuje je o sile lojalności i prawdziwym znaczeniu przyjaźni.

Katherina87 | 2012-11-22

Janey Fabre wie, że nie jest przeciętną trzydziestolatką. Kiedy jednak przyłącza się do grupy terapeutycznej, nabiera przekonania, ż e zdarzają się kobiety znacznie bardziej szalone niż ona. Pozostałe uczestniczki terapii to modelowe przykłady problemów psychologic znych.
Jedna się obżera, druga jest uzależniona, jeszcze inna sypia z kim popadnie. Są hałaśliwe, szalone, histeryczne, patologicznie boją się mężczyzn, choć narzekają, że nie spotkały Tego Jedynego. Z czasem Janey i dziewczyny zaczynają ufać sobie wzajemnie, do tego sto pnia, że wypowiadają posłuszeństwo swemu terapeucie i wplątują się w perypetie, jak z czarnej komedii, które przekonają je o prawdzi wym znaczeniu lojalności, miłości i przyjaźni.

Kasia b | 2016-05-20

Humor jak z filmu "Lejdis", akcja nie pozwala się oderwać... Czysta przyjemność czytania!

Paula Bry | 2012-12-03
Przeczytana: 04 grudnia 2012

Książka, jak dla mnie ciężka. Na psychikę działa dosyć mocno.

Justyna | 2015-10-29
Przeczytana: 29 października 2015

Książka przezabawna. Z początku zaciąga nudą ale później akcja ładnie się rozwija. Moim skromnym zdaniem każdy powinien ją przeczytać. Dlatego bo uczy, czasem bawi, a czasem zmusza nas do refleksji.
Polecam

evita | 2011-08-07
Przeczytana: 03 maja 2011

Książka głównie o przyjaźni, kobiecej solidarności i szukaniu odpowiedniego mężczyzny... nie jest to ambitna pozycja ale polecam do poczytania dla przyjemności.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 19 kwietnia 2006