Amor z ulicy Rozkosznej

Liliana Fabisińska Wydawnictwo: W.A.B. literatura piękna
W.A.B.
2005-01-01
2005-01-01

Moja z jednych z ulubionych książek z dzieciństwa. Połknęłam ją w podstawówce, potem była czytana mojej siostrze, cała rodzina się nią zachwyciła. Teraz polujemy na kolejną część.

Super książka. Ma to coś XD

Super książka. Ma to coś XD

Książka może nie jest ideałem, ale czytało sie ją szybko i przyjemnie. Pełna przygód, zagadek, tajemnic... to w niej magia spotyka się z polską codziennością. Plusem jest to, że jej treść wyjaśnia czemu inność to coś fascynującego, a nie powód do wyśmiewania. Opisuje ona również prawdziwy świat dziecka (razem z jego problemami),wkraczającego w nastoletni etap dorastania.

Amor Korzonek ma uratować świat! Niby zwykła przeprowadzka, a ile tajemnic! oraz nadzwyczaj błyskotliwa nowa koleżanka Kuna. Czyżby we współczesnym świecie istniały jeszcze smoki? Pełna przygód i niesamowitej fantazji książka, która wciągnie i zachęci do czytania jeszcze wiele dzieci. Moja córka z niecierpliwością czekała na kolejny wieczór, kolejny rozdział i nigdy na jednym nie kończyłyśmy. Tak wielka tajemnica do rozwikłania wciągnęła nawet mnie.

Na półkach: , , , , , ,

Czytałam tę książkę kilka lat temu i bardzo, bardzo mi się podobała.

Czytałam tę książkę kilka lat temu i bardzo, bardzo mi się podobała.

Ciekawa książka o chłopcu, który nie ma lekko. Jego dość zbzikowani rodzice - pracownicy naukowi na uniwersytecie - pierwszy raz nieświadomie skomplikowali mu życie, nadając nietypowe imię. Do tego nie potrafią się powstrzymać od dawania mu cięgów w grze w Scrabble dzięki znajomości tych wszystkich naukowych terminów z zakresu chemii itp.
Książka humorystyczna, o ile dobrze pamiętam może się podobać młodzieży lubiącej nauki przyrodnicze, szczególnie chemię w szkole.

Książka humorystyczna, o ile dobrze...

Ciekawa,interesująca książka i gruba! :)

Ciekawa,interesująca książka i gruba! :)

świetna ;)

świetna ;)