Amor z ulicy Rozkosznej

literatura piękna
W.A.B.
2005-01-01
2005-01-01

Okładka książki Siedem życzeń Liliana Fabisińska, Ałbena Grabowska, Małgorzata Kalicińska, Agnieszka Krawczyk, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Magdalena Witkiewicz
Ocena 8,1
Siedem życzeń Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Czułe podróże Liliana Fabisińska, Magdalena Majcher, Natasza Socha, Joanna Szarańska, Magdalena Wala, Edyta Świętek
Ocena 6,5
Czułe podróże Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Schronisko niechcianych żon Liliana Fabisińska, Natasza Socha
Ocena 6,8
Schronisko nie... Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Księgarenka przy ulicy Wiśniowej Liliana Fabisińska, Gabriela Gargaś, Agnieszka Krawczyk, Remigiusz Mróz, Marta Obuch, Alek Rogoziński, Magdalena Witkiewicz
Ocena 7,3
Księgarenka pr... Liliana Fabisińska,...

więcej Więcej

Moja z jednych z ulubionych książek z dzieciństwa. Połknęłam ją w podstawówce, potem była czytana mojej siostrze, cała rodzina się nią zachwyciła. Teraz polujemy na kolejną część.

Super książka. Ma to coś XD

Książka może nie jest ideałem, ale czytało sie ją szybko i przyjemnie. Pełna przygód, zagadek, tajemnic... to w niej magia spotyka się z polską codziennością. Plusem jest to, że jej treść wyjaśnia czemu inność to coś fascynującego, a nie powód do wyśmiewania. Opisuje ona również prawdziwy świat dziecka (razem z jego problemami), wkraczającego w nastoletni etap dorastania.

Amor Korzonek ma uratować świat! Niby zwykła przeprowadzka, a ile tajemnic! oraz nadzwyczaj błyskotliwa nowa koleżanka Kuna. Czyżby we współczesnym świecie istniały jeszcze smoki? Pełna przygód i niesamowitej fantazji książka, która wciągnie i zachęci do czytania jeszcze wiele dzieci. Moja córka z niecierpliwością czekała na kolejny wieczór, kolejny rozdział i nigdy na...

Na półkach: , , , , , ,

Czytałam tę książkę kilka lat temu i bardzo, bardzo mi się podobała.

Ciekawa książka o chłopcu, który nie ma lekko. Jego dość zbzikowani rodzice - pracownicy naukowi na uniwersytecie - pierwszy raz nieświadomie skomplikowali mu życie, nadając nietypowe imię. Do tego nie potrafią się powstrzymać od dawania mu cięgów w grze w Scrabble dzięki znajomości tych wszystkich naukowych terminów z zakresu chemii itp.
Książka humorystyczna, o ile dobrze...

Ciekawa,interesująca książka i gruba! :)

świetna ;)

Fajne i śmieszne