Za dużo miłości

Wydawnictwo: Sonar Literacki
wiech

Ich miłość wybuchła od pierwszego wejrzenia. On - Krzysztof, lat 50, ona - Natalia, lat 28. Lekarze. Mieszkają między Gorzowem a Szczecinem. Na weekendy jeżdżą do opery w Berlinie, do galerii w Dreźnie albo nad jezioro, by żeglować, a na wakacje – nad Loarę. Kochają się opętańczo. Czy taka miłość gwarantuje szczęście? Czy za dużo miłości to dobrze, czy źle? Jerzy Alski (to pseudonim) w swojej...

Jerzy Alski (to pseudonim) w swojej debiutanckiej powieści opowiada o wielkiej miłości z pozycji dojrzałego mężczyzny.

źródło opisu: http://daniel.net.pl/ksiazka/Jerzy-Alski/Za-duzo-milosci,kdGX1K0TCM

źródło okładki: http://daniel.net.pl/ksiazka/Jerzy-Alski/Za-duzo-milosci,kdGX1K0TCM

Ani_a | 2016-11-01
Amel V | 2016-10-01