Test ciążowy

Wydawnictwo: Novae Res
literatura piękna
karollllllla

NIGDY NIE WIEMY, CO MOŻE ZMIENIĆ NASZE ŻYCIE. Bettina ma niespełna 30 lat. Odkąd pamięta, kochała dzieci, zawsze chciała być matką. Pracuje w ośrodku z dziećmi chorymi na zespół Downa i Aspergera. Stara się je zrozumieć, dotrzeć do nich, przebudzić. Helgi zawsze był bardzo wrażliwy, zawsze też czuł się inny. Wrażenie to ulega pogłębieniu, gdy dowiaduje się, że człowiek, którego przez całe...

NIGDY NIE WIEMY, CO MOŻE ZMIENIĆ NASZE ŻYCIE.

Helgi zawsze był bardzo wrażliwy, zawsze też czuł się inny. Wrażenie to ulega pogłębieniu, gdy dowiaduje się, że człowiek, którego przez całe dzieciństwo nazywał tatą, nie jest jego biologicznym ojcem. Co gorsza, wkrótce okazuje się, że sam nigdy nie będzie mógł mieć dzieci.

Tych dwoje połączy los i osoba Andrzeja – lekarza, który pisze o nich książkę, starając się w ten sposób poukładać własne życie.

źródło opisu: http://aros.pl/ksiazka/test-ciazowy

źródło okładki: http://aros.pl/ksiazka/test-ciazowy

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!