Domowa apteka

Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM
zdrowie, medycyna
Marta

Naciągnięte ścięgno,gwałtowna biegunka, oparzenia słoneczne,otarcia naskórka, angina latem to częste dolegliwości, w których można sobie natychmiast pomóc, mając dobrze zaopatrzoną w zioła i leki apteczkę. Książka "Domowa apteka" przedstawia wiedzę o tym, kiedy i jak je stosować. W opracowaniu ujęto także wiele cennych porad odnoszących się do codziennej diety, ponieważ często wypracowanie właściwych nawyków żywieniowych pomaga zwalczyć źródła chorób oraz przyśpieszyć rekonwalescencję.

źródło opisu: Wydawnictwo SBM Sp. z o.o., 2015

źródło okładki: www.wydawnictwo-sbm.pl