Dieta w wielkim mieście

Wydawnictwo: Nowy Świat
837386184X
poradniki

Dieta w wielkim mieście dietetyczny niezbędnik każdej kobiety, pomoże uporządkować menu, nauczy wybierać właściwe produkty oraz ułatwi uporanie się ze wszystkim dolegliwościami dopadającymi zakręcone pracą kobiety (zaparcia, wzdęcia, depresja, problemy z urodą itd.). W książce zebrano ogromną ilość praktycznych rad i diet na każdą okazję: na lepszą miłość, super samopoczucie, błyskawiczne odchudzanie, sex-appel, a nawet turbo doładowanie po przekroczeniu w krótkim czasie wielu stref czasowych.

mariola | 2016-10-22
imponderabilia | 2013-08-12