Violent Skate Bulldogs - Complete

Wkp

AntyUtopia.

Retropolis.

XXV wiek.

Gdy z jednej strony naciska BLOOD CORP, a z drugiej atakują toksyczne odpady. Co robić w tej pieprzonej sytuacji? Tylko grupka outsiderów, mutantów pierwszego stopnia z przedmieść, wydaje się znać odpowiedź!

Violent Skate Bulldogs Complete zawiera wszystkie historyjki z udziałem antropomorficznego gangu, brzydkie wyrazy, oraz pretekstową fabułę.

źródło opisu: Studio Lain, 2016

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/

Wkp | 2016-09-05

POSITIVE MENTAL ATTITUDE – PRZYPIER…Ć?

Studio Lain nie próżnuje i obok kolejnych pozycji Alana Moore’a i tomów z przygodami Slaine’a przygotowuje wydanie jeszcze jednego komiksu Łukasza Kowalczuka. Tym razem jednak nie będzie to pozycja nowa, a zbiorcze wznowienie „Violent Skate Bulldogs” - historii utrzymanych w punkowo-undergroundowym tonie.

Poznajcie Retropolis, jedyne miasto, które w wieku XXV przetrwało zagładę. Prawdziwą perłę antyutopii, która ładnie wygląda tylko w rejonie określanym mianem Central Coast. Na tych, którzy mieszkają dalej od centrum czeka całe mnóstwo zagrożeń – od gangów, przez zabójcze skażenie i mordercze mutanty, po bezkarne milicyjne świnie. Podziały istniały zawsze, teraz przynajmniej jasno da się określić tych, którzy są wszystkiemu winni. Korporacja Blood Corp wszystkim rządzi i o wszystkim decyduje – łącznie z życiem i śmiercią (szczególnie tych mniej uprzywilejowanych). Ale przeciw złu buntują się oni – Violent Skate Bulldogs! Wattie nie myśli,...

Mateusz-Krupa | 2018-03-30
Na półkach: Komiksy Polska, Przeczytane