prawo, prawo finansowe, finanse
Marcin Kłos

Publikacja ,,Prawo finansowe" zawiera ogólne zagadnienia prawa finansowego, prawo budżetowe, bankowe, walutowe, i dewizowe, które zainteresuje studentów, a także te grupy zawodowe, które zajmują się stosowaniem działów prawa finansowego. W opracowaniu dzieła wzięli udział pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego, Łódzkiego i Śląskiego.

źródło opisu: www.ksiegarnia.beck.pl

źródło okładki: www.ksiegarnia.beck.pl

Dobrze opisane to, czego nie ma w skrypcie. Warto zajrzeć. Ale studenci UŁ - jeśli dr Nowak dalej będzie egzaminować, to lepiej nie polegajcie tylko na podręczniku :)

Marcin Kłos | 2016-09-05
Przeczytana: kwiecień 2016