Ostatnia szansa

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Trójka trzydziestolatków najlepszych przyjaciół od lat wiedzie żywot pozbawiony kolorytu i emocji. Jednak wszystko zmienia przystojny Lorcan bezrobotny aktor, który wkracza w ich życie...

Wiola | 2017-03-12
Przeczytana: 11 marca 2017

Trzydziestka to nie grzech, tylko przysparza problemów bez liku. Wzruszająca, choć momentami irytująca opowieść o trójce przyjaciół, ich rozterkach i życiowych wyborach. Autorka i tym razem nie zawodzi. Gawedziarskim tonem opowiada tylko pozornie pospolita historia.

Beata | 2013-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2013

Trzydziestka to nie grzech, tylko przysparza problemów bez liku. Wzruszająca, choć momentami irytująca opowieść o trójce przyjaciół, ich rozterkach i życiowych wyborach. Autorka i tym razem nie zawodzi, gawędziarskim tonem opowiada tylko pozornie pospolitą historię.

morningcoffee | 2014-08-25

świetna. Nie do końca oczywista. Lubię u M.K że pewne informacje wychodzą na jaw dopiero pod koniec książki.

Xymena | 2011-05-24
Przeczytana: 24 maja 2011

Sięgnęłam po tę książkę tylko z jednego powodu: ponieważ opowiadać miała o trzydziestolatkach (czyli o mnie :)

Jednakowoż nudnawo, niestety.
Tyla mam do powiedzenia.