Marzenia na miotle

Wydawnictwo: Egmont Polska

Wyobraźcie sobie, że wasze najskrytsze marzenie zaraz się spełni. Wystarczy jedno zaklęcie, różowej mikstury łyk i myk, gotowe! Życie jest piękne. A przynajmniej moje życie. Ale to nie ja posiadam czarodziejskie moce, tylko moja młodsza siostra. I kto mówi, że księgi czarów są dla starych wiedźm? Tak, wiem, najpierw należałoby znieść czarami wojny, choroby i resztę zła na tym świecie, ale czy nie jest ważne abym: tańczyła jak gwiazda, a nie jak skazaniec na krześle elektrycznym, odzyskała najlepszą przyjaciółkę i weszła do szkolnej elity, powstrzymała mojego tatę przed powtórnym ślubem, znalazła chłopaka, który zabierze mnie na bal!

backtoneverland | 2014-02-17

Książkę kupiłam na targu książek w podstawówce. Oczywiście zaczytałam się w niej wtedy i nie mogłam oderwać. Magia w zwykłym świecie i przygody dwóch sióstr i ich mamy rozkochały mnie w sobie za tamtych lat. Nie czytam teraz nie chcąc zepsuć sobie wrażenia.

Annalynne | 2011-02-19
Przeczytana: 2008 rok

Według mnie jest to dno totalne. Nie zdążyłam przeczytać zbyt wiele (trzy strony?) i stwierdziłam, ze akcja za szybko się toczy, a i fabuła jest zbyt głupia, jak dla mnie. Bardzo, bardzo słaba.

Callie | 2010-08-01
Przeczytana: 2008 rok

Pierwsza część mojej ulubionej książki. Śmieszna i wciągająca.

stardoll | 2016-10-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Czytałam tą książkę ponad rok temu.Mile ją wspominam.Nie pamiętam już nawet jak nazywała się główna bohaterka,ale pamiętam,że chociaż miała chyba ponad 200 stron,bawiłam się z nią nieźle.Najlepsze było jak wymyślały zaklęcia na swoją macochę,aby była brzydka.Genialna! Polecam szczególnie nastolatkom,które nie mają co robić w zimowe i jesienne wieczory :)

Marta | 2011-09-23
Przeczytana: 2007 rok

Jedna z pierwszych przeczytanych przeze mnie " młodzieżowych " książek.
Miałam wtedy ok. 7-9 lat(nie pamiętam), więc ta pozycja automatycznie trafiła na listę ulubionych i jakże dobrze wspominanych :)

Chosen | 2012-03-26

Czytalam ja juz bardzo dawno, ale mile wspominam.

Zuza | 2011-05-28

Druga część fajniejsza aczkolwiek ta też zabawna

Weronika | 2012-11-27
Przeczytana: 27 lipca 2012

Super książka.Szybko i łatwo się ją czyta.

książek: 1905
Czarnoskrzydła | 2011-09-15
Na półkach: Młodzieżowe, Przeczytane
Przeczytana: 2006 rok

fajna książka,czytałam ją już dość dawno;p

Itak | 2016-10-21
Przeczytana: 05 lipca 2008