Marzenia na miotle

Sarah Mlynowski Wydawnictwo: Egmont Polska literatura piękna
Egmont Polska
2006-01-01
2006-01-01

Okładka książki Magia do góry nogami. Na pokaz Emily Jenkins, Sarah Mlynowski, Lauren Myracle
Magia do góry ... Emily Jenkins, Sara...
Okładka książki Magia do góry nogami. Papier, nożyczki, kamień Emily Jenkins, Sarah Mlynowski, Lauren Myracle
Magia do góry ... Emily Jenkins, Sara...
Okładka książki Magia do góry nogami Emily Jenkins, Sarah Mlynowski, Lauren Myracle
Magia do góry ... Emily Jenkins, Sara...

Czytałam tą książkę ponad rok temu.Mile ją wspominam.Nie pamiętam już nawet jak nazywała się główna bohaterka,ale pamiętam,że chociaż miała chyba ponad 200 stron,bawiłam się z nią nieźle.Najlepsze było jak wymyślały zaklęcia na swoją macochę,aby była brzydka.Genialna! Polecam szczególnie nastolatkom,które nie mają co robić w zimowe i jesienne wieczory :)

Książkę kupiłam na targu książek w podstawówce. Oczywiście zaczytałam się w niej wtedy i nie mogłam oderwać. Magia w zwykłym świecie i przygody dwóch sióstr i ich mamy rozkochały mnie w sobie za tamtych lat. Nie czytam teraz nie chcąc zepsuć sobie wrażenia.

Super książka.Szybko i łatwo się ją czyta.

Super książka.Szybko i łatwo się ją czyta.

Czytalam ja juz bardzo dawno, ale mile wspominam.

Czytalam ja juz bardzo dawno, ale mile wspominam.

Jedna z pierwszych przeczytanych przeze mnie " młodzieżowych " książek.
Miałam wtedy ok. 7-9 lat(nie pamiętam),więc ta pozycja automatycznie trafiła na listę ulubionych i jakże dobrze wspominanych :)

Jedna z pierwszych przeczytanych przeze mnie " młodzieżowych " książek.

fajna książka,czytałam ją już dość dawno;p

fajna książka,czytałam ją już dość dawno;p

Druga część fajniejsza aczkolwiek ta też zabawna

Druga część fajniejsza aczkolwiek ta też zabawna

Według mnie jest to dno totalne. Nie zdążyłam przeczytać zbyt wiele (trzy strony?) i stwierdziłam, ze akcja za szybko się toczy, a i fabuła jest zbyt głupia, jak dla mnie. Bardzo, bardzo słaba.

Pierwsza część mojej ulubionej książki. Śmieszna i wciągająca.

Pierwsza część mojej ulubionej książki. Śmieszna i wciągająca.

• Młodzieżowe
  • 2011 (do czerwca) + wcześniej
  • Czasy podstawówki
  • Dawno i nieprawda
  • 2010
  • Przeczytane w 2013 roku

Dodaj cytat z książki Marzenia na miotle