Anastazja tom 3. Przestrzeń miłości

Wydawnictwo: Wydawnictwo WiS
filozofia i etyka

Zachwycająca wiedza, sięgająca starożytności, doświadczenia wielu pokoleń, obserwacje sposobu życia rozmaitych społeczeństw na kuli ziemskiej doprowadziły do tego, że pięć tomów tej książki wykupiło ponad pięć milionów czytelników w Rosji. Również wielką popularność zyskała książka w dziesięciu państwach na obu półkulach, między innymi w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Francji, Izraelu...

BrazyCrain | 2015-03-28
Przeczytana: 26 marca 2015

Cytując słowa bardzo bliskiej mi osoby, która poleciła tę sagę: "Jeżeli masz swoją listę książek do przeczytania, to odłóż zamiar ich przeczytania na później i wrzuć wszystkie części Anastazji na pierwsze miejsce". Z każdą kolejną częścią, kartką i słowem - coraz bardziej potwierdzam te słowa. Każdemu polecam odłożyć swoją listę książek na bok na koszt tej sagi. Dzięki Anastazji, życie staje się prawdziwsze i piękniejsze :)

Roman Fronczyński | 2015-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2015

Trzecia część o niezwykłej pustelniczce z rosyjskiej tajgi. Jak poprzednie części przeczytałem w 2 dni. Bardzo prosto napisana i wciągająca książka. Proste i piękne słowa Anastazji na temat życia od najmłodszych lat, które pozwalają się zastanowić nad sobą. Co się wtedy okazuje? To, że jej słowa mają sens, że większość wartości, w które wierzymy jest nam przypisana od kogoś, a przecież każdy ma swoje życie i kreuje swoje wartości i nikt niczego nie może nam narzucić!

Doskonała odpowiedź na pytanie, jak stworzyć trwały związek. Choć nie tylko na to pytanie odpowiada ta książka.

marlen862 | 2013-12-22

Tą książkę polecam każdemu kto pragnie otworzyć się na energię miłości.

Ire33 | 2016-10-09
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 09 października 2016

Trzecia część sagi o kobiecie z rosyjskiej tajgi która bardzo prosty sposób przedstawia drogę którą powinna podążać ludzkość. Jest to prawie całkowicie sprzeczne ze światem w którym żyjemy, ale myślę że po przeczytaniu tych książek w głębi duszy każdy poczuje że to jest to czego nam właśnie brakuje.

Alina Nowicka | 2015-04-15
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2011 rok

Są książki, których nie trzeba reklamować :)

Paweł Chomik | 2016-06-14
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane