Zgłosuj na książki roku 2017

Anastazja. Dzwoniące cedry

Tłumaczenie: Anna Kreuschner
Cykl: Dzwoniące Cedry Rosji (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo WiS
Anastazja, Megre, cedry
Luna

Zachwycająca wiedza, sięgająca starożytności, doświadczenia wielu pokoleń, obserwacje sposobu życia rozmaitych społeczeństw na kuli ziemskiej doprowadziły do tego, że pięć tomów tej książki wykupiło ponad pięć milionów czytelników w Rosji. Również wielką popularność zyskała książka w dziesięciu państwach na obu półkulach, między innymi w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Francji, Izraelu...

źródło opisu: WiS, 2007

źródło okładki: http://anastazja.com.pl/

Alcaria | 2017-09-25
Przeczytana: sierpień 2017

Kolejna książka Megre, którą pochłonęłam z niedowierzaniem. Zdecydowana większość informacji perfekcyjnie ze mną rezonuje, dając piękne poczucie "jestem w Domu". Uwielbiam kładziony przez Anastazję nacisk na samodzielność poszukiwań. Ona nie oferuje prawd objawionych i systemów; przeciwnie, obala większość z nich i nieustannie zachęca do opieraniu się jedynie na podpowiedziach własnego serca, a nie okultystycznym bełkocie docierającym do nas zewsząd, próbującym co najwyżej pozamykać "przebudzonych" w kolejnych klatkach, kiedy już wyrwali si jednej z nich. Poleganie na tych informacjach jest zupełnie zbędne.

Roman | 2015-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2015

Druga część tej niesamowitej historii, która opisuje kolejne wydarzenia w życiu autora. Wyjaśnia bardzo wiele aspektów naszego codziennego życia i pozwala się nad tym wszystkim zastanowić. Książkę bardzo szybko się czyta. :)

Magdalena | 2017-11-03
Przeczytana: 30 października 2017

Świetna kontynuacja pierwszej cześci. W zachowanym stylu dowiadujemy się dalszego ciągu wydarzeń i skrawka tajemicy. Dla mnie najbardziej rewelacyjny było o piramidach i dolmenach. Odrazu sięgnęłam po trzecią część.

Ire33 | 2016-10-04
Przeczytana: 04 października 2016

Kolejna część świetnej książki opisującej nasz świat i obnażającej różne aspekty naszego życia. Ta opowieść pozwala nam spojrzeć na sytuacje w naszym życiu z innej perspektywy i niekiedy pokazuje jak bardzo się pogubiliśmy. Równie dobra pozycja jak pierwsza część. Mam nadzieję że następne 8 utrzyma podobny poziom narracji.
Polecam!

monika_patrycja | 2018-02-16