Call-girl

Wydawnictwo: Jeden Świat

Prostytucja urzeczywistnia wszystkie fantazje mężczyzn. Call-girl zjawia się po to, żeby cię uwodzić, żeby spełniać życzenia, dać godzinę czegoś, co uatrakcyjni rzeczywistość. Piękna kobieta, myśląca tylko o seksie i to właśnie z tobą. Jest po to, żeby sprawić ci przyjemności, żebys dostał wszystko, czego pragniesz. Tylko to się dla niej liczy. Widzisz! Istnieją takie kobiety. Ciekawe dlaczego żadna z twoich dziewczyn, narzeczonych, żon nie jest takaa Cóż odpowiedź jest prosta nie płacisz im za to.

magdalena | 2013-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2013

W zasadzie nie wiem czemu po nią sięgnęłam? Tematyka niespecjalnie mnie interesuje, ale skoro miałam już ja w ręku postanowiłam się z nią zmierzyć.
Ma to być prawdziwa historia inteligentnej pracowniczki uniwersyteckiej, którą porzucił facet,ale kochał jej pieniądze. Ona mając za dużo dumy postanawia nie prosić rodziny o pomoc, natomiast ma jej na tyle mało,że postanawia zostać call girl. Po latach postanowiła opowiedzieć o swojej pracy pod prawdziwym nazwiskiem, by pokazać,że żadna praca nie hańbi. No cóż, sama książka sprowadza się do bardzo dokładnego opisu klientów i techniki pracy pani Angell. W zasadzie można by uznać tę pozycję jako poradnik dla młodych i niedoświadczonych.
Żenujący język, zupełny brak talentu pisarskiego i przekonanie autorki o swojej wyjątkowości- jestem Call Girl,ale nie jestem prostytutką, robię to bo uczelnia za mało mi płaci za wykłady o .... prostytucji.
Szkoda nawet minuty by się z nią zapoznać.

JJD | 2011-12-28
Przeczytana: 2007 rok

Opis na książce brzmi ciekawie i obiecująco. Po przeczytaniu kilku stron zaczyna się wielka nuda :-/ Sama historia jest banalna. Język, jakim napisana jest książka, również nie jest najwyższych lotów.

Sylvia | 2011-08-29
Na półkach: 2011, Przeczytane

z poczatku ksiazka bardzo mnie zaciekawila. siegnelam po nia za namowa kolezanki. jednak troche sie rozczarowalam... w pewnym momencie ksiazka zaczela mnie poprostu nudzic...

agentkaFBI | 2012-02-15
Przeczytana: 23 lutego 2012

Może to jedynie w moim tłumaczeniu, ale chwilami te błędy stylistyczne są po prostu nie do zniesienia. Jednakże historia wciągająca.

Mol | 2016-07-17
kasiamaja | 2016-03-12